Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Хто звідки
Хто звідки

Привіт я Артур з Хмельницького! 5 поколінь музикантів Гжегожевських!

Щирий привіт всим колегам!Я Галушка Толя,с.Підлісне,Олександрівського р-ну,Кіровоградської обл.Працюю директором сільського будинку культури,граю по весіллях з 1993року.Всим УДАЧІ.

Привіт всім я Сергій Русаков  м. Кременець Тернопільської обл. Працюю в будинку культури керівником народного аматорського гурту "Королівський міст"

По весіллях та ресторанах працюю з 2001-го року

Всім удачі!

Ростислав місто Первомайськ Миколаївська область))))))))) Вчюсь на вокаліста. Маю поступать до Києва. Покищо у школі

привітя з Тернопільської області,Зборів

Всім привіт із м. Новоукраїнки Кіровоградської області. Працюю вчителем в музичній школі. Викладаю ф-но, гітару, і вокал. По весіллях з 1995р.

Привіт,я Віталік з Тернопільської області, Шумський р-н.с.Людвище. Працюю в школі вчителем музики, на весіллях граю понад 20 років

Я з Дніпропетровської обл.с. Олександропіль. З музикою більше сорока років.

 Колись керував колективами з різним складом. За освітою керівник народного оркестру, дружина керівник -диригент хорового колективу вже на відпочинку. Досі зі своїм колегою граємо де запрошують. Співаємо теж що заказують. Бо клієнт завжди має право сказати: Гроші взяв так грай!

А свята можна і потрібно робити не складом колективу ( не аксіома, а моя думка) а талантом. Правда зіграний гурт, та ще й відомий це гарантований успіх. Дякую  музиці, що нас єднає. Олександр- 56 років.

Моє вітання всім форумчанам !

Я -  Крутей Віктор з Ангелівки що біля Тернополя

На весільних заробітках з 1984р., На велику сцену не рвався, о от в весільному шалаші працюю завжди з повною віддачею

  ХАЙ ЖИВЕ МУЗИКА !!!

Іван Болотинюк м.Івано-Франківськ 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти