Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA PSR SX 900
YAMAHA PSR SX 900

Всім доброго здоров'я панове, хочу почути від вас що буде краще sx 900 чи Tyros 5,дякую.

Це, що Вам більше сподобається, це і буде краще... інакше ну ніяк...

Колеги, а як Yamaha psr sx700 в порівнянні з Korg pa 800, 900 - буде кращою чи ні?

Орієнтовні ціни на сьогоднішній день:

KORG PA900 - 56400 грн(новий)

KORG PA800 - 28000 грн

YAMAHA PSR SX700 - 42000(новий)

Тому, враховуючи ціну і рік випуску, KORG PA800 вилітає автоматично, оскільки інструменти варто порівнювати в одинаковій ціновій категорії, наступне, стосовно тих що залишилися, думаю однозначно YAMAHA PSR SX700 програє по усіх параметрах.. Це моє ІМХО, Я не являюся фанатом тої чи іншої фірми, тому моє бачення не варто сприймати близько до серця)))

Chord Looper - хто знає, які можливості цієї функції? Дякую.

Тут все описано і показано - https://au.yamaha.com/en/products/contents/keyboards/keyboardclub/chord_looper.html

Всім доброго здоров'я. Розумію що зараз не час,але хотів-би почути від вас колеги оцінку,хто спробував та порівнював       sx 900 та TYROS 5,які переваги і який інструмент кращий.,  хотів-би почути адекватні відповіді спеціалістів.                                    Дякую.      Всім мирного нам неба.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти