Анатолий Днепров-"Радовать" / Конкурс вокалістів / minus.lviv.ua — Українські мінусовки
Допомогти порталу
Архів конкурсів
Конкурс вокалістів

Результати

Учасників: 58
Дмогенератор CHAUVET H1000
cтyдійhі mohітopи YAMAHA HS8
Сабвуфер ALTO PROFESSIONAL TS312S
Аyдіoіhтepфeйc PRESONUS AUDIOBOX
Тримач для планшета iPad Soundking SKSIP105-1
Підcилюbaч Park audio CF700-8
Портативна акустична система HL AUDIO
Підcилюbaч BEHRINGER EPQ900
Мікрофонна стійка TOP-Class SOUNDKING
Пюпітр SOUNDKING
Елekтpoгітapa SQUIER by FENDER
Цифpobe піahіho YAMAHA P-125
Клabішha cтійka SOUNDKING
МІДІ клавіатура M-AUDIO Keystation 88
Стійка під Ноутбук SOUNDKING SKDF136
Цифpobe піahіho YAMAHA P45

Конкурс вокалістів:Учасник

avatar
Olega But
Анатолий Днепров-"Радовать"

Всё что ни поётся - только для любимых!!!!!!

Додано:
18.12.2010
Категорія:
Конкурс чоловічого вокалу
Рейтинг:
28
Додати в Twitter

Коментарі:

БРАВО!!! Брате, у мене нема слів, одні букви... При першій же нагоді вип'ємо по чарці за твій вокал. Покійному Дніпрову, напевно, є ким гордитись...Ще раз БРАВО!!!


Звичайне копіювання. Після харизматичного і драматичного виконання Анатолія Днєпрова і зовсім несприймається.


Вокал - так 5 балів. Саме виконання стилістично не витримане, згоден з Ігорем. І в кінкці кінців, нафіга з таким вокалом стільки реверу?


Я розумію, що критикувати легше чим співати, але тим не менш. Заспівано гарно і акуратно, але по кабацьки, по ресторанному. Все життя борюсь зі соєю ресторанною манерою виконання. А загалом пристойно!!!!!


З вовками жити - по вовчому вити, егеж? ;)


Само собою, але головне в цій кабацькій каші не загубити СЕБЕ


Ігор Гарвас:Почитав декілька висказувань Ваших,крім хамства нічого,а де Ваш голос юначе.Олег молодець,мені подобається.Тут правда є пару чоловік які тільки дивлюсь серуть,а свого вокалу не виставили.Не звертай увагу!Дякую!


За всі коментарі дуже дякую!Але я не кабачний музикант!Послухайте наприклад "Маріє" та "Очі -оченята!
А що до реверу- запис с пульта під час виступу!


vidzhay: А з чого Ви взяли що я співак. Якби ним був, то може не б так відверто висловлював свою думку і був стриманіший в оцінюванні. Неетично ж, знаєте. Я всього лиш професійний музикант.Та і вокалу і інших муздисциплін вчився 8 років. Тепер правда це немодно. Модно під чужі плейбеки співати. А якщо я десь, на Вашу думку, нахамив, то для того є модератори.


Як модератор підтверджую, поки що все в межах пристойності. Жорстко, але поки-що пристойно:)
Щодо "свого вокалу", не обов'язково бути хорошим футболістом для того щоб бути хорошим тренером. Чи критиком, як в даному випадку.
Крім того, Ігор ж не навязує свою думку, а висловлює своє враження від почутого. Хтось погодиться, хтось ні, а виконавець - захоче прислухається, захоче - ні.
2Ігор: "Юначе" - це мабуть комплімент? ;)


Юрку, це біда сучасності. Всі все знають і вміють))). Коли я був "юнаком", то ми спеціально кликали і запрошували на виступи досвідчених людей, гуру, які б покритикували, висловили свою думку. А але ж ніяк не хвалили. Нам це було непотрібно. Тепер, на превеликий жаль, картина інша.


Вибачте, хлопці, що встріваю у вашу дискусію, але мені свого часу не вистачало таких критиків, яккомусь здалося "хамовитих", можливо тепер я співав би набагато краще. І переконаний, що щоб розуміти де класно а де погано а де гарно не треба бути віртуозом, адже персічний слухач не розуміється в реверах, оранжуванні, стилі. Він просто каже: "Мені це подобається чи ні". А кщо голос наприклад звучить по "козлячому" то чому б це не сказати, (та про це можна говорити і говорити)


Шановні ДРУЗІ!Я ні на кого не ображаюсь і з великою подякою приймаю ваші критичні чі не критичні написи,але я насправді не в кабаку працюю.Я також як Ігор Гарвас музикант зі стажем і освітою!Ще раз дуже дякую всім за критику!!!!


Olega But: слово "козлячий" це не до Вас, просто на вашій пісні вже пішло обговорення всього конкрсу, так сталося.


Я так думаю що наступного разу Олег підготує що більш цікавіше і нас приємно всіх здивує. Завдатки і клас в нього є.


Olega But, правильна реакція на критику, поважаю. Успіхів!


Пане Олег!Мої найщиріші вітання!!!! Я в захваті від вокалу, від вашого тембру, звучання!!! З Новим роком і Різдвом Христовим!!! Зичу мистецького злету!!!!


Чому не українською? ГА? Модератори? А спів гарний! Тільки не треба копіювати манеру виконання. Вона є у Вас своя!


Якщо вокал дійсно даний богом він сприймаеться на любій мові.А копіювати- це ще тяжче чим співати своім голосом .Багато папуг які копіюють в росіі інших живуть краще від артистів які співають своім голосом.Скопіюйте Freddie Mercury- це для прикладу.Іншомовна пісня-вимовити слова на іншій мові це проблема багатьох співаків.Моя повага даному виконавцю!


Браво!


Чому не можемо вдарити талантом на збідоване Українське.


Шановні колєги я дуже рідко даю коментарі але після такої палкої дискусії хочеться поділитись.Колись Леонід Утьосов сказав:"співати треба не голосом а душею". Якщо ти можеш своїм виконанням зачепити душевні струни то значить чогось вартий. Спасибі...


Дай Боже тобі здоро'я за твій прекрасний голос.А що до копіювання голосу я рахую що так має бути.Так народ краще сприймає.А своїм голосом співайте або народні або авторські пісні.


Давно не був на сайті.Зі святами всіх,панове! Олег,якщо ти читаєш цей комент,зв*яжися при нагоді зі мною. Є тема для розмови. І не слухай нікого... Ти РЕАЛЬНО СУПЕР !!!