Куплю Soundcraft UI16 або Soundcraft UI12 - minus.lviv.ua — Українські мінусовки
Допомогти порталу
Архів конкурсів
Конкурс вокалістів

Результати

Учасників: 58
Цифрове піаніно YAMAHA P-125
Мікрофон Вокальний SHURE SM58 LCE
Behringer XENYXX1222USB
Клавіатура AKAI APC KEYS 25 MIDI
Комплект для звукозапису FOCUSRITE Scarlett Solo Studio
Аудіо-інтерфейс FOCUSRITE Scarlett 2i2
Тримач для планшета iPad Soundking SKSIP105-1
Укулеле FZONE
Стійка для акустичних систем SoundKing
Yamaha Цифрове піаніно PSR DGX 660
Мікрофон Вокальний AUDIX F50
KORG PA300
Мікрофонна стійка TOP-Class SOUNDKING
Пюпітр SOUNDKING
NUMARK WS100 Wireless Mic
MAXTONE 818C
Стійка під Ноутбук SOUNDKING SKDF136
Навушники студійні Beyerdynamic DT 770 PRO/250 Om

Куплю Soundcraft UI16 або Soundcraft UI12

Колеги, відразу внесу ясність ). Не маю жодних проблем доставити такий мікшер з закордону оскільки ними торгую, тому відразу прохання до "бариг" таких як я, не турбувати ). До справи. Обмежений в часі тому готовий купити подібні мікшери в будь якому робочому стані ). Маю використовувати для ще однієї роботи, тому й звертаюсь ). Телефонуйте, пишіть кому як зручно ). 0677513912.


Додати в Twitter

Коментарі:

скыльки юй 12 в гривнях


Множте на курс ПриватБанку


$275 - 12
$460 - 16


Ну я ж просив "бариг" таких як я, не турбувати ).


Це називається купити дешево, а потім продати дорого.


Це називається хамити в коментах ).


ЦЕНА 12?


Пропонуйте.


Б...га ти?Щось не впізнаю тебе в гримі)),бо замашки 100% твої.Хоча хлопчики ростуть і конкуренція підростає)),халявщиків все більше і більше)).


Moldowan ви праві схоже з'явився булегаN2)))


яка ціна в Є?


Дуже інтересне оголошення, якщо уважно прочитати. Людині срочно потрібні мікшери "у будь якому стані" для "ще однієї роботи" А головне ,бажано бесплатно, щоб навар побільше получився. Що це за робота така? Невже на ОЛХ і не тільки ,немає потрібних мікшерів? Чи шукаєм кого приперло з фінансами і віддасть на дурняка. А доставка з за кордону зараз як рішається? Без проблем? Сумніваюсь.


От тільки експертів моралістів тут ще не було ). Шановний, Ви взагалі хто такий щоб тявкати під чужим оголошенням ? Щось не подобається проходимо мимо, а ше раджу більше заробляти )))).


На себе подивись."я ж просив ,бариг не турбувати" Ти хто такий що тут правила встановлюєш і обзиваєш когось баригами? Під яким хочу і як хочу коментарем під таким і коментую і дозволу питатись таки бариг як ти і подавно не збираюсь. Второпав? На рахунок заробітків, на злодієві шапка горить. Що бізнес обламався?


Давайте будемо поважати один одного! До слова, сам не розумію мету оголошення (за дурно чи безцінь все рівно ніхто не віддасть), а лот уже "висить" в такому стані тут не один рік....


Дійсно оголошення висить два роки. І дійсно актуальне оскільми маю не один комплект апарата і регулярно віддаю в прокат. За цей час завозив з закордону багато різної техніки і таких пультів також. Взагалі не розумію такої уваги мого оголошення. Я у когось краду, я когось обманюю, я когось примушую продавати мені свою власність ?)))) На цьому сайті є велика кількість покупців які можуть підтвердити мою порядність ).


Я підтверджую.


У Вашій репутації ніяких сумнівів! І профіль заповнений "живий", та імя вказане не віртуальне, як у декого.. (не хочу тицяти пальцем, всі все розуміють - не сліпі) і колеги які купляли у Вас мікрофони з великою повагою про Вас відгукувалися!


Дякую за добре слово, але не всі розуміють, що в час інтернету репутація найголовніше оскільки тобі можуть зробити рекламу і антирекламу ). Я більше покупця зацікавлений в тому щоб він був задоволений покупкою ). Коли людину запитають де він брав, хоча б той же, мікрофон людина відповість про хлопця з Умані, а от скаже він добре про мене чи погано й буде залежати від його вражеть ). Всім добра й гарних покупок та продажей ).


Вячеслав Зозуля.... Інейри Sennheiser працюють чистенько!!!! Дякую! А решту все до "люфи" :)


Оригінальний Sennheiser по іншому не працює )))). Звертайтесь ).