Продам мікрофон Attr-2200 Ціна 1000 грн. - minus.lviv.ua — Українські мінусовки
Допомогти порталу
Архів конкурсів
Конкурс вокалістів

Результати

Учасників: 58
Цифрове піаніно YAMAHA P-125
Мікрофон Вокальний SHURE SM58 LCE
Behringer XENYXX1222USB
Клавіатура AKAI APC KEYS 25 MIDI
Комплект для звукозапису FOCUSRITE Scarlett Solo Studio
Аудіо-інтерфейс FOCUSRITE Scarlett 2i2
Тримач для планшета iPad Soundking SKSIP105-1
Укулеле FZONE
Стійка для акустичних систем SoundKing
Yamaha Цифрове піаніно PSR DGX 660
Мікрофон Вокальний AUDIX F50
KORG PA300
Мікрофонна стійка TOP-Class SOUNDKING
Пюпітр SOUNDKING
NUMARK WS100 Wireless Mic
MAXTONE 818C
Стійка під Ноутбук SOUNDKING SKDF136
Навушники студійні Beyerdynamic DT 770 PRO/250 Om

Продам мікрофон Attr-2200 Ціна 1000 грн.

Продам Attr-2200 в хорошому стані.Виготовлений у США.Оригінал звучить прекрасно. Питання по телефону.Ціна 1000 грн.Тел. 0680211562, 0992672039.


Додати в Twitter

Коментарі:

що собою представляє мікрофон Audio-technica AE5400. дякую


дуже хороший мікрофон, чутливий, не спотворений чтстий звук, легко в нього співати


Обмін на студійний мік. RODE NT3 made in Australiya (орегынал 100% ) цыкавить?


Вибачте нажаль не потрібно


Шикарний мікрофон. Раджу всім. Сам співаю в Sennheiser SKM 5000, але поважаю всі мікрофони з правильним звуком.


Недавно мав можливісь потримати в руці такий мікрофон і поспівати у нього, хороший мікрофон!


Ух ти!Ехо 90-их!Колись працювали в такі.Тільки гарні спогади.


У свій час був нормальний- це десь на початку 90-х. Пару років назад попав до рук і тоді я зрозумів як все змінюється. Його ціна 200 гр і то як за рарітет. Абсолютно не представляє ніякої цінності.Без образ...


Моя точка зору,яка не претендує на звання абсолютної істини,така-в 90-х цей мікрофон був одним з найоптимальніших варіантів за критеріями:ціна/якість/доступність,зараз він має право на існування,але конкурувати за вищезгаданими критеріями він нажаль вже не в змозі.Хіба,якщо хтось хоче поностальгувати та згадати свою молодість і не більше.Навіть не берусь зараз його оцінювати в грошовому еквіваленті,щоб нікого не образити,все в цьому світі відносне.Власнику лоту бажаю вдалої продажі.


sah: А чому Ви поміняли фото другого мікрофона тобто Attr-2200, адже п'ять перших коментарів написані на мікрофон Audio-technica AE5400 і я також підписався за мікрофон Audio-technica AE5400, а за цей, що ви зараз продаєте я не пишу ніякого коментаря бо я цей мікрофон не чув і не бачив, я маю на увазі Attr-2200 я не чув і не бачив! sah: Прошу Вас, не підставляйте тих, хто написав відгук за мікрофон Audio-technica AE5400! Давайте будь ласка будемо чесними!!!


Шановний Валерій Ігорович я вам можу запропонувати за 200 грн.звичайний іграшковий карооке мікрофон Якщо не розумієтесь не пишіть оці недоречні репліки і ще одне за 200 грн.гривень можна купити нормальну пляшкугорілки не обіжайтесь


BEDRYK,продавець пішов не чесним шляхом,притримуючись принципу:"для досягнення мети всі засоби хороші".Але гадаю колеги розберуться,що перші п'ять коментарів були написані стосовно мікрофона Audio-technica AE5400,далі вельми шановний продавець під ніком sah видаляє шапку з інформацією про товар,видаляє всі світлини,а на їх місце вписує і завантажує інформацію та світлини мікрофону Attr-2200.На думку продавця saha,така "багатоходівка" з елементами ошуканьства,повинна привести до бажаного результату.
Не знаю,чи такими діями продавець щось порушив.Думаю,що формально ні,бо адміни вже б відреагували на такі маніпуляції.Але колеги повинні знати правду.