Архів конкурсів
Оф-лайн конкурс вокалістів

Результати

Учасників: 58 Гостей: 133

На початку липня 2017

На початку липня, знайду пару днів часу, щоб почистити сайт від всього НЕ УКРАЇНСЬКОГО.


На початку липня, знайду пару днів часу, щоб почистити сайт від всього НЕ УКРАЇНСЬКОГО (хоча буде важко це все визначити та зробити). Сайт було створено для Українців і виключно УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ. Всі 7-40 і тому подібні іншонаціональні пісні, або повидаляю, або буде під виконавцем ІНШОМОВНА або БАРАХОЛКА (потрібно вирішити). Мені це вже все просто набридло, весь час одне і те саме - А то Українське, а то тоже, а то нє. Крім мене за сайтом, таке враження, ніхто не дивиться, всі решта модератори грають на цимбалах, я на разі тільки вчуся. В кого є які пропозиції обговорюйте. Також хто буде неправильно підписувати назви пісень (я все знаю і правила заповнення не читаю) буде банитися після одного попередження на 1 місяць - гнівайтеся хто хоче після цього - всі скарги в ООН. Ця тема також буде видаленя в перший числах травня. Всіх хто має бажання обговорити і трохи посваритися (без цього ніяк) пишіть коментарі! Всім добра та спокою.
Додати в Twitter

Коментарі:

п.Назар, я з Вами цілком погоджуюся на рахунок того, щоб почистити сайт від "всього" НЕ УКРАЇНСЬКОГО непотрібу і гніватися я думаю неварто, оскільки тут є певні правила і їх потрібно дотримуватися усім без винятку. Але для початку є маленька пропозиція, щоб це все сміття одразу невидаляти, так як Вам самому буде це не під силу, нехай кожен користувач маючи в себе в арсеналі "на сторінці" сам повидаляє, або просто зробити ще одну папку "ІНШЕ" і просто туди перемістити.. Дякую Вам за подібну тему, оскільки останнім часом вона дуже актуальна. Всім удачі...


В першу чергу повидаляйте всі пісні, котрі співають і подані мовою московитів. Тепер тільки ця мова загрожує існуванню української мови. Взагалі забороніть використовувати московську мову!!!


то буде добре!!! особливо жидовське сміття почистите, наперед вдячний!!!


І, бажано, всі перекладені пісні теж повидаляти. Бо аж гидко співати "Рожевий вечір" або "Букет із білих троянд" і все інше. Оригінал є оригінал. Раз УКРАЇНСЬКЕ то повинно бути виключно УКРАЇНСЬКЕ!!! І ніякого Польського, Румунського, Мадярського, Угорського, Єврейського, Молдовського та Російського, навіть з перекладеними текстами. Інонародні інструменталки теж ГЕТЬ!!!
Слава Україні!!!


Підтримую Сергія Сушанського. Прошу всіх зайти до своїх мінусовок та передивитися. Всі не українські мінусовки перейменувати у виконавця - "ІНШЕ", назва хай буде такою як собі напишете.
Неважливо чи це польсько, російська чи китайська перекладена. Просто в графі виконавець пишете "ІНШЕ", а в графі "НАЗВА" пишете назву гурту чи імя виконавця та назву пісні


Так шановні браття українці повністю згідний з вами але хочу зауважити і наголосити що найбільша загроза нам іде від жидів подивіться самі і поміркуйте не такі вжє ми ледарі і корисні копалини є нафта і газ а живемо виживаючи і керують нами жиди із жидами. Слава Україні!!!!


Мені дивно, тема створена вже більше 10-ти днів, а користувачі не сильно спішать щось робити. Всі твори які в мене були, я перемістив в папку "ІНШЕ" так як вище було запропоновано п.Назаром. Але у мене є ще інша пропозиція, встановити час до якого конкретно числа потрібно перемістити файли, якщо хтось цього не зробить, то просто автоматом видаляти. А на рахунок "Жидівського" я повністю погоджуюся, таким речам тут на сайті, взагалі немісце. Дякую..


Пропоную встановити час до кінця липня, місяць на перейменування. Бачу досить мало коментарів - це означає що всім начхати або ніхто цього не читає.


п.Назар, я думаю, що багатьом користувачам дійсно одинаково, або як Ви написали "начхати" скріш за все, коменти почнуть з'являтися після того, як Ви почнете видаляти мінусовки. Зрештою, Ви ідею запропонували і тема знаходиться на головній сторінці, тому образ неповинно бути.


Всім привіт.Щодо всіх не українських (переробок)...в принципі згідний. Видалив всі доробки зі своєї сторінки,так що вони залишаться тільки і у мене ну і звісно у тих хто встиг качнути собі.Достатньо в неті і сайтів та інформації різного плану.Але в такому разі питання стоїть у тому, навіщо на головні сторінці англійський алфавіт (напевне для загрузки укрїнських пісень але з назвою англійською мовою)?Можливо його потрібно забрати зовсім із обіходу на сайті.Тоді випаде навіть питання щодо загрузки іншомовних тем...Може я не правий але якщо мова йде про чисто український сайт то англ.алфавіт потрібно теж видалити залишити тільки український.А то критика лине на всі теми неукраїнського плану а мінусовки зарубіжні висять на сайті, як це вам? Вони ж не українські починаючи з ABBA і так далі...Ось така моя думка...Їх теж потрібно видатити назавжди.Таких тем в неті більш ніж достатньо, хто захоче їх знайти - вперед на "АП" чи ще кудись...Так що п.Назаре згідний щодо повного перетворення сайту на чисто український, все інше геть, навіть не зберігати на сайті під іншими назвами папок....
Всім удачі. Слава Україні!!!


Шановний Анатолій Щавінський: я Вас цілком підтримую, але що робити з гуртами які названі Англійськими буквами: Mad Heads, Ot Vinta і т.п. Стосовно закордонних, то я тільки за, так як їм взагалі не місце на Українському сайті, нехай собі висять на АП чи ще десь...


На рахунок назв українських гуртів , співаків латиною зробити окремо тобто "інші". Також дуже багато інструментальної музики зарубіжної і "снг"їх просо видалити, а за переклади також видалити , абож зробити окремо рубрику "переклад".


Шановний dyadyavanya55: якщо робити окрему рубрику"переклад" то нічого незміниться, бо користувачі почнуть і надалі заливати сюди всяку єрунду. У мене є прохання до п.Назара. Можливо зробити так, щоб дана тема в новинах висвітлювалася великим шрифтом, або був червоний текст, оскільки користувачів багато і я невпевнений що усі це читають.


Сергію. Я б з радістю так зробив, але це треба до програміста, який розробляв цей сайт, а я його не знаю і не знаю як це зробити


І знову всі привіт.Щодо назв українських команд англійською або латиною, та невже в українському словарі немає більше літер, якими можна було б назвати гурт. І чому взагалі гурт з такою назвою, як "Божевільні голови" (наведений приклад Сергієм Сушанським) не зназвати оригінальною назвою українською. Чому зарубіжні гурти називаються своїми іменами на рідній мові а на наприклад "The Rolling Stones" назвивався би не так а "Катящиеся камни" у вікіпедії та на платівках випущених ними у світ.....Взята мода називатися не своїм іменем на рідній мові думаю, що це вже не український гурт а приблизно-український. Одне що його відрізняє від зарубіжного, це виконання на українській мові пісень, і то буває що гурти такого плану з такими назвами (eng.)стараються відрізнитися від когось та починають виконувати деякі речі на нерідній мові....(так сказати - модно...),що не варто навіть коментувати. Тому, що вимова та діалекти неавіть близько не співпадають із мовним вираженням пісень.Це звучить в основному, як говорив "азіров".В перекладі на англійську.Ну це я просто так порівняв.Є звісно і гарне виконання але все таки моя думка, що назви потрібно надавати своєю мовою, на українській же мові йде виконання, навіщо виділятися такими от відокремленнями від української назви.А де ж так званий патріотизм таких команд???
Чим погано звучить - "Божевільні голови"...... така моя думка. Щодо алфавіту, то це не мені вирішувати, так можливо назви будуть різні, отже тут не потрібно рубати з плеча.Все розставлять на свої місця модератори сайту.
Всім привіт та ПАРНАСУ!!! Слава Україні!!!


Хороша ідея. Ще б профільтрувати дублікати. Тут також є багато проблем. Лабухи вже почали номерувати свої фанєри. Деякі і до -40, з яких 10 просто перезалиті раді рейтингу…


"ІНШОМОВНА або БАРАХОЛКА" - це потрібне і придумано добре та до цього усього, пане Назар Рибак, пропоную добавити такий пункт, як на вподобі "ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ".... Перекинути таке як (наголошую, щоб не було питань) українські "Марші", "Гопаки", веснянки, маївки та різні танцювальні роботи і твори зроблені користувачами. З батутами, сібрами, віватами та подібними щось також потрібно робити бо це все не зрозуміле і без правильного оформлення (98% точно).........
Ось такому (на мій погляд) не місце точно:
http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/Таня%20Піскарьова/rec/39810/
http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/Невідомий%20виконавець/rec/39771/

Та хочу також ОСОБЛИВО НАГОЛОСИТИ на саме основне - це правильність оформлення робіт, а саме дадавати "Мінус" з обов'язковим (+) (як зразок виконання) а не просте завантаження десь скачаної якоїсь роботи чи теми... Надіюсь, що уточняти як повинна виглядати мінусовка мені не прийдеться))) З повагою та надією на розуміння!


Доброго дня усім! Підтримую те що написано вище, але є певні зауваження.Перше! Ще задовго до московської агресії я відмовився від російсько-мовних пісень. Так, не російських, а російсько-мовних. Є багато "українських" виконавців які цураються нашої мови. Друге! Проблема не лише в тих хто заливає різне лайно, а в тих хто його качає і згодом використовує на забавах. Третє! Якщо всі проблеми від євреїв та путлєра, то скажіть в чому провина перед Україною Деміса Руссоса чи Тото Кутуньо, для чого видаляти твори які стали вже класикою які знає весь світ. Якщо ми хочемо бути цивілізованою європейською державою, з розумними і толерантними людьми, ми повинні давати нашим людям якісний продукт який має хорошу музику і пристойний текст. Можливо комусь замість пісні "Solo noi" що в перекладі означає "Тільки ми" де оспівуються палкі почуття , романтизм і вірність, набагато краща і ближча серцю "108" або "Я і сара" про українського півдурня і дівчину з типовим українським ім'ям. Лайно буть де має однаковий вигляд і запах. Шануймо своє, памятаймо Шевченкове "І чужому научайтесь..." Бог дав людині розум, як сито щоб пересіяти полову від зерна.
СЛАВА УКРАЇНІ !!!


Пропоную видалити все, що хоч якимось боком належить до єврейського і кацапського/переклади і всяке таке інше/. Повністю підтримую все, що написано мудрим чоловіком вище. Життя не стоїть на місці- змінити правила і зробити так,щоб все найкраще закордонне було теж тут. Людині,яка цим всім має займатися/наприклад-НАЗАР РИБАК/-заплатити, бо інакше нічого з того не вийде. Кнопку-"ФОРУМ"-ліквідувати/щоб не позоритись, і- поки лабушня ненавчиться поважати і неображати один одного/. Ну і ще подякувати/а не навпаки/ п.Метельському за те що створив, чи почав це все. Моя думка-нічого нікому ненавязую.


Чуть не забув. Ще пропоную разом з єврейським і кацапським повидаляти все ,що повязано з бидло-проектом під назвою-дзідзьо. І тоді в цій хаті вже буде ідеально прибрано і чисто.