Могилевська Наталя
Наша Україна
|
|
Опис:
Писаний мінус.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Патріотична
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Наша Україна
Муз. Н. Могілевська
Сл. К. Гнатенко
Ми всі - нового часу діти,
Ми різні всі і всі - рідня.
Та нам єдине Сонце світить,
Єднає нас одна Земля.
Єднає нас одна Земля.
О-о-о! Молода країна,
О-о-о! Наша Україна.
І нема в минуле більше вороття.
О-о-о! Молода країна,
О-о-о! Наша Україна.
Ми - твоє майбутнє молоде життя!
Тривоги всі і всі печалі
Ми подолаєм - знаю я.
Нам усміхнуться сині далі,
Бо є у нас одна земля.
Бо є у нас одна земля.
О-о-о! Молода країна,
О-о-о! Наша Україна.
І нема в минуле більше вороття.
О-о-о! Молода країна,
О-о-о! Наша Україна.
Ми - твоє майбутнє молоде життя!
************************************
Ми - твої діти, ми різні всі, і всі - рідня.
Нам Сонце світить, єднає нас одна Земля.
О-о-о! Молода країна,
О-о-о! Наша Україна.
І нема в минуле більше вороття.
О-о-о! Молода країна,
О-о-о! Наша Україна.
Ми - твоє майбутнє молоде життя!
Коментарі:
Можна +
+++ будь ласка!
Nataliya дякую за плюс!
огромное спасибо за плюс
Всі дякують за плюс... А за мінус?
Та й нащо він потрібен - мінус... головне - плюс!!!
Гарний мінус. Дякую.
Д-я-к-у-ю!!!!!!
дуууже дякую за мінус! якраз на фінал звітного концерту! Мінус - клас!!!!!!
Щиро дякую!!!! Нехай Вам Бог дає все,що ви потребуєте!!!!
Д-я-к-у-ю!!!!!! Класна пісенька
Дякую за якісний мінус!
Співайте, на здоров`я!
Дякую дуже за мінус!Потрібна річ.
Супер! Спасибі велике.
дякую
На здоров'я!









Останні коментарі
VNikitin: Дякую!
VNikitin: Дякую!
ruslan_mamedovv65: Велике дякую!
ruslan_mamedovv65: Щиро вдячний!+5
Billka : Дякую!
ruslan_mamedovv65: Дякую!!!
ruslan_mamedovv65: Дуже вдячний за подарунок!+5
BIG BANNY : Дякую
V07a01lera: Дякую !
Надія гурт...Літній Тин...: саня щиро дякуєм за ваші прекрасні мінусовки ви молодець...
Chaldon228: КОЛЕГИ ДОПОМОЖІТЬ НІДЕ НЕ МОЖУ ЗНАЙТИ ПОВНУ ВЕРСІЮ ПІСНІ ОЙ ПОВІЯВ БУЙНИЙ ВІТЕР У ЧОЛОВІЧОМУ ВИКОНАННІ ДЕ ВЖЕ НЕ ШУКАВ !!!
Chaldon228:
chertic: бомба!
Lewik: Щиро дякую!!!
Lewik: Дякую!!!
Lewik: Дякую !!! Супер!!!
Howplay39: Дякую гарнесенько!!!
muroslav_lax29: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
Lewik: Дякую!!!
sandro_sasha: ФАЙНО ТАК ТРИМАТИ
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Щиро дякую !
V07a01lera: Дякую !
kampazitor: ДЯКУЮЮЮЮЮ!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
V07a01lera: Дякую !