Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Микшерный пульт BIG MS8002XDUSB
Микшерный пульт BIG MS8002XDUSB
  Мікшерський пульт нового покоління якість на найвищому рівні. Сучасний МП3 плеєр з жк дисплеєм і можливістю роботи з папками і функцією запису.   Характеристики: 

 

  • високоякісний 24біт ефект процесор;
  • Hall / Chorus / Room / Delay / Rotary speaker / Plate / Flange / Voca
  • фантомне живлення +48 В для конденсаторних мікр .;
  • 3-х смуг еквалайзер для кожного каналу;
  • входи- 4mono + 2stereo;
  • частотний діапазон: 20Hz-20KHz S / N rate: ≥ 105 dB;
  • вихід на навушники і моніторні лінії.
  •  
  • Габаритні розміри:
    1. Розмір в упакованому вигляді: 360x310x110 мм.
    2. Вага з упаковкою: 2.8 кг.
    3. Повний обсяг: 0.012276 m3.
    4.  
    5.   Може хтось вже користується цим девайсом,особисто я хочу замінити свій 
    6. пульт YAMAHA MG82cx Хочу почути за і проти .
    Детальніше: https://luxpro.ua/ua/p22188-miksherniy_pult_ms8002xdusb
    1.  
    2. Детальніше: https://luxpro.ua/ua/p22188-miksherniy_pult_ms8002xdusb
Схоже на дешево-глобальний Китай... Мп3 плеєр такий самий як у дешевій китайській колонці на акумуляторі. Не знаю, не користувався, не чув, але зовнішній вигляд і круцьки замість фейдерів - довєрія не внушають...

З "бігів" я ще не бачив нічого хорошого

Це хіба що вам не вистачає в Ямасі мікрофонних входів. Якщо вистачає, то не варто міняти Ямаху на Китай. Ефект-процесор і в Ямасі є, а плеєр такий, як в цьому пульті, можна купити зовнішній на Аліекспресі за три копійки.

З іншого боку, ця дешева Ямаха початкового рівня, напевне, теж збирається у Китаї.

дякую за поради - машака є машка :)

По функціоналу він цікавіший звісно ніж Ямаха, але що до звуку дуже сумнів бере... Ну і ефект процесори в тих пультах (Ямаха) комплектуються материнкою процесора spx серії, (якщо мені пам'ять не зраджує), а це таки проц перевірений часом...

Yamaha біт на виході я не можу ніде знайти.А тут пишуть 24 тай бачу делей більше ніж у машки - але то треба то всьо слухати,може хтось купить,тоді відпишиться.

Ліпше ті гроші пропити,як таке брати.Або для садочка.

Та як так ..?!  То ж э эмаха(в)!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти