Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » реклама
реклама

реклама "ТРЕМБІТА" заважає на головній сторінці,коли на сторінці була реклама "VIVO" було зручніше .(моя думка).

зависає на весь екран

Вибачте, але коли були голідупи то ніц ніхто не казав. Зараз маємо цільових партнерів за рахунок яких ми хоча б покриваємо 30% послуги хостингу. Та й без лицемірства раджу їхні послуги продажу обладнання, так як з ними, уже я особисто, і мої друзі купу років маємо справу і задоволені їхнім сервісом.
В мене дуже часто завантажуються на весь екран рекламні оголошення Трембіти, а потім те, що хочу! Дійсно, дратує нав'язлива реклама, з Віво такого не було!
Ну, це потрібно правити в коді. Це помилка завантаження сторінки. Це не спеціально зроблено, мені самому це не до вподоби!

 

Саме це я і мав на увазі(реклама на весь екран)

Відредагували код рекламного банеру, все працює адекватно. Муляти і дошкуляти вже не повинно

ненавиджу рекламу

Реклама це свого роду двигун торгівлі,а тому і у сучасному світі це є гроші які і зтворюють рекламу - не ваша територія Вячеславе і не вам керувати тут,згодіться і з цим також.

Дякую за розуміння! Шановні користувачі звертаюся до Вас. Адміністрація зарз несе колосальні витрати на утримання даного, та вдосконалення даного ресурсу. Аже придбаний новий потужний сервер,із можливістю бекапити контент який розміщено на порталі а це зайві видатки, за які платиться у євро звісно! Можливо й давні користувачі і помітили наскільки швидко реагує даний ресурс на завантаження сторінки (І як було до цього). Також послуги команди ІТ які розробляють новий інтерфейс. Отож, якщо зможете нас підтримати, як мінімум кліку по банерах Prom Ua, (перед тим звісно виключивши ад-блокери із нашого сайту) а також наших цільових партнерів "Трембіта" та "Орфей" замовивши у них товар із 3 % знижкою - будемо Вам щиро вдячні...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти