Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Через який девайс краще запускати мінусовку?
Через який девайс краще запускати мінусовку?
Друзі-музиканти, я співаю і граю на саксофоні у весільному гурті, і останнім часом (придбали нову апаратуру) гостро стоїть питання через що запускати краще мінусовку, щоб звучання було якнайкраще? мова не йде про якість самої фонограми і не про різні програмки, а іменно про девайси ( планшети, плеєри, смартфони, зовнішні звукові карти і т.д.). Думаю багатьом буде цікава така тема, особливо інструменталістам що грають під мінуса.
Ця тема уже піднімалася у вітках даного форуму, як на мене немає чіткої градації з чого запускати "плейбек", кому з чого зручно і хто до чого звик. Це може бути будь-який гаджет (ноут, планшет, мп3плеєр, рекові модулі мп3 програвачів, клавішні з вмонтованими мп3, і тд).Головне щоб перетворювач сигналу (ЦАП) був відповідної якості.
та це зрозуміло... я питав конкретно, хто співає з "чого")) там який телефон, який планшет (Андроїд чи iPad) чи хто поєднує девайс з зовнішньою звуковою картою в т.д... щось типу того) або дайте ссилку на тему, якщо така дійсно була раніше)

А що Вам це поможе - що конкретно, хто, і в що.. ??? Вам від цього стане тепліше? Основна маса пускає плейбек з ноута. Ми поєднуємо ноут із зовнішним звуковим інтерфейсом. А не основна - з клавіш мп3 (теж добрий варіант, - не так цей ноут більмить ), з планшетів і телефонів на мою думку не ергономічно, але все діло звички...

Саша вітаю з оновленням!!! Я практикував запускати мінуса з айпада і навіть з айфона оскільки там дуже хороша звукова карта порівняно з андроїдом і віндовсом. Скачав в епл стор прогу Meloman це на подобі jet audio текст теж висвітлює під час відтворення але є один нюанс текст потрібно прикріпляти завчасно в jet audio оскільки там не має функції прикріплення тексту.

Якщо без звукової карти то однозначно продукти Apple. А якщо використовувати звукову карту то тоді байдуже який ноут, адже звк буде переробляти звукова карта. Також є мікшери з вбудованою звуковухою. В обох випадках ноутбук, нетбук. Планшети і телефони, окрім яблучних, того звуку не дадуть, і зі звуковою картою не працюють, через відсутність нормального роз"єму USB.

Тому за місцями та якістю:

1. Продукти Apple

2. Ноутбук в парі з нормальною звуковою картою

3. Планшет, телефон

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти