Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » 2 колонки замість 4-х
2 колонки замість 4-х

Вітаю весь музичний та технічний колектив. :) Маю таке запитання, можливо, а скоріше за все що і є знавці в цій темі. Маю 4 колонки. 2 з них це без драйверів динаміки МАГ-1523 (гарно працюють для серединки, 300 вт.) з ними співати легше і 2 це повноформатні топи з динаміками МАГ-М1540 (400 вт., має не дуже файну середину, більше по низах) з драйверами ПіАудио 450 (80 вт.). Виходить 2/300вт/400вт = 2/700 вт. Все по 8 ом. Спаровую 300 з 400 на канал і опір при цьому 4 ом. Підсилювач нає при 4 ом 2/1000. Тож доводиться слухати колонки бо спалити можна. Але ж то і добре, що підсилювач має запас. (Хоча, тут не поспориш, добре коли він, запас, є в усьому). Так от в чому питання. Що мені втоптати в корпуса (дуже міцні з фанерою 18 мм та обшиті ковроліном чи що воно таке, як дрібний барашок), аби не брати всі 4 колонки, але те саме мати лише з 2-х. Таке взагалі можливо? МАГам би не хотілось зраджувати, вони в мене від самого початку, а це вже років 13 і ще, слава Богу, жоден не згорів. В напарніка також 4 колонки (2 топи і 2 сами) все на МАГах і все працює в пекельних умовах і поки що витримує. Що зробити, поставити 2 МАГи по 700 Вт і корпус і всіх ділов + драйвер ПіАудіо 450 (80 вт) ? А по звучанню? Все ж таки що один ящик, а що 2 на каналі. Чи то не суть важливо, видасть і 1 на каналі, аби в динаміку було мощі? А що з опором робити? В мене підсилювач при 8 ом дає лише 600 вт/канал. От така закувика. Порадьте.

Дивився от динаміки від фірми Бейма і зокрема ось цей: https://audiosila.com/product/nch-dinamik-beyma-15mc700-15-700vt-8om-98db/ - грозно він так виглядає, діапазон частот дуже широкий.

 Закажыть корпоса і фільтра в акустік топи помоєму sy 215 a низа sy 15  якраз ці динаміки ваші під них підходять.а своі корпуса краще продайте. 

Та тут вся закувика аби звук з 4-х втиснути в 2-ві колонки. Чи вдасться? Динаміки то можна поставти потужніші, але ж ....

Продайте ці колонки що Ви маєте,і купіть готові не самопали - НЕ ВИГАДУЙТЕ ВЕЛОСИПЕД!!!Потратите час і гроші,не отримаєте бажаного результату !

Хм, так в мене не самопали. У всякому випадку корпуса заводські. Начинку підбирав сам по доступних коштах і бажаних тех.даних. Зараз от хочу перепакувати і замість топів по 400 зробити по 700 аби дві інші, ті, що по 300 відкинути взагалі. Тільки от не знаю чи проканає такий варіант, чи два корпуси зможуть замінити 4 корпуси але вже зі значно потужнішими динаміками.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти