Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland BK-3
Roland BK-3
Що можете сказати про цей самограй ? Цікавить об'єктивна думка тих хто працював, чи працює на ньому.
З 6-7 років назад придбав його. То через два місяця швиденько продав. Мені не сподобався взагалі !!! Але це не означає що Вам він не підійде. В кожного свої смаки.
Что маме не підійшов ? Тим, що відсутній секвенсор, чи звуки і стилі погано звучать ?

Шановний Славік! потрібно самому пробувати його на звучання звуків та стилів, а тоді вирішувати підходить він Вам чи ні. Я мимоволі попробував БК-5, то він мені не сподобався.

Шановний Славік а ти купляєш для мами чи для себе ??? Дурні в тебе відповіді. Вроді просиш допомоги а одночасно бикуєш. Не хотів нікого ображати але скажу прямо. Цей Ролік взагалі відстій. І в цій ціновій категорії на вряд чи купиш щось пристойне.
Дякую шановні колеги за допомогу )) Коли б міг спробувати на ній зіграти- повірте, Вас би не запитував... На жаль, в жодному музичному магазині (м.Вінниця) мені не вдалося даже побачити даний інструмент, пояснили що возять таке лише під замовлення .. А взагалі просячи поради очікував на конкретну відповідь, а не загальні фрази... Але то таке буває серед нашого брата ( пальцы веером и пАнты)) Теж нікого не хотів образити.
Запитання мало звучати ЩО САМЕ НЕ ПІДІЙШЛО ? Т9 мабуть - я з мобільного і ні моя, ні чиясь мама тут ні до чого. Можна було здогадатися.
Дивись що пишеш. І ТУТ не екстрасенси щоб догадуватись. Не підійшло все. Взагалі не сподобався. Я був розчарований від цієї клави.
Взагалі прошу не засмічувати цю тему. Оскільки цікава думка тих хто працював з цим інструментом,(тембри, стилі, зручність в керуванні, надійність в роботі) а не загальні враження ...

Ну скажем так, Інструмент з бюджетної серії. Єдине в ньому це тембра не погані, Стилі так собі, Не скажу що класні але це на любителя, В управлінні дубовий,не зручний, В надійності незнаю бо довго його не мав, Але дуже часто зависав,

Його тобі треба послухати, Але як що БК то вже брати пятого, Він кращий. Ну а як що позволяють гроші то бери Корг па-600 ну в крайньому па-300, Це вже зовсім інше пальто,

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти