Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » ситуація "ПІ"
ситуація "ПІ"

Сьогодні маю невеличку халтуру(50 річчя) в невеликому селі (Піщана ,одеська обл),в 18.00 прилітають доблесні менти з сільським  чортом який не хоче слухати музику,(живе від кафе метрів 100).Щоб було зрозуміло, що це за людинка: гості розповіли, що в суботу він був запрошений на весілля,а в неділю написав заяву в поліцію на господарів,  що заважає музика. Так і сьогодні - викликав поліцію,наробив реготу на ювілеї,,думаю що ближче до 22.00 буде продовження. ДУЖЕ ШКОДУЮ ЩО СЬОГОДНІ ПРАЦЮЮ БЕЗ САБІВ,я  його навчив би любити Шопена.

Згідно законодавства України, а зокрема ст.182 ч.1 КУпАп забороняється порушувати спокій громадян після 11.00 вечора. Якщо до 11.00 - посилати їх і тикати мордою в дану статтю адмін-кодексу! Якщо після 11.00 - то поліція складе протокол по дані статті... Відповідальність там "захмарна" в районі 17 -32 грн штрафу)))

Сільська місцевість - тиша з 23:00; Міська місцевість - 22:00. Але і в одному і в іншому є певний рівень децибел що може виходити за межі території.

Згідно санітарних норм допустимого шуму максимальний рівень шуму:
  • вдень не повинен перевищувати 55 дБ, а вночі 45 дБ в квартирах та житлових домах, пансіонатах, інтернатах та спальнях садочків; для готелів та гуртожитків норми дещо вищі – до 50 та 60 дБ відповідно;
  • на прилеглих до житлових будинків територіях вдень – до 70 дБ, а вночі – до 60 дБ;
  • на майданчиках відпочинку на території мікрорайонів і груп житлових будинків, будинків відпочинку, пансіонатів, будинків-інтернатів для престарілих та інвалідів, майданчиках дитячих дошкільних закладів, шкіл та ін. навчальних закладів – до 60 дБ;
  • у залах кафе та ресторанів рівень не повинен перевищувати 70 дБ, а в торгівельних залах чи в аеропорту чи на вокзалі в пасажирських залах – 75 дБ.
  • -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • От тільки цікаво, чим ті поліцаї мають вимірювати рівень шуму?
Поліцаї не вимірюють рівень шуму. Вони складають адміністративний матеріал, і реагують на звернення громадян. Далі рішення + постанова, приймає другий орган юстиції це - суд. А там уже йдуть у по справі докази згідно 251 КУпАП. Це може бути все... І покази приладів і свідки і... Будь які фактичні які стосуються даного адмін матеріалу. ЗИ. Ви уявляєте 70 дБ?? У мене мотокоса видає 115.. то що мені не косити... )?? Фігня це все... Суддя керується законодавством, зокрема кодексами, а це все що Ви описали, належить до підзаконних актів які не мають жодної дотичності до розгляду справи, як такої.

все закінчилось без суперечок,правда в 23.00 - кода.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти