Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Park Audio L251
Park Audio L251

Всім доброго дня! Питання , може хтось працює чи мав можливість почути дану акустику Park Audio L251  , як на мене непогані характеристики, хотіло б ся почути реальні відгуки! 

http://parkaudio.ua/speakers/full_range/l251/

Планується використання на відкритих площадках! Дякую!

Вага, звичайно, не дуже приємна...
 

Порівняно з моїми MD 2534 (66кг) наче й не тяжкі. Цікаво як вони звучать і як по тиску?

Всі вони по 500-600 дол звучать одинаково гупають і все я чув 2 по 15 тих аесок багато і нічим вони один від одноі невідрізняються.Як брати 2 по 15 то тільки Ev ось ці дійно класно звучать.

Electro-Voice TX2152?

Може і вони точно не скажу бо тільки іх слухав а нерозглядав взаді.Мені вони сподобались тим що звук тримається 50 метрів а не так як моделі другиг виробників чути за 1 км а на площадці один гуп.І ще евм сподобались теж звук місця тримався но ці з сабами працювали.Саме більше несподобалися пан сам клепав селейшини 2 саба по 1200 вт і дві ас по 1200 стоіш від них 100 метрів аж вгрудях гупає а за 10 - 50 ніби соонкінги по 400 ват грають і то напевно краще.Це я вам пишу чисто що я слухав на відкритих площадках без стіни взаді і спереді.Якщо брати то тільки топ і саб наприклад маг мд серію тер місця тримаються і звуку 1500 вт а здається що 3 кіловата.Но якщо потемі то вам треба іхати на парк слухати ці колонки зразу з сабамибо без сабів толку небуде.

2х15" не дадуть тієї якості звуку що топ+саб. 
Якщо вага не лякає можете звернути увагу на Dynacord CP15\3, Zeck EV proLine

2х15" не дадуть тієї якості звуку що топ+саб. 
Якщо вага не лякає можете звернути увагу на Dynacord CP15\3, або ж подібні. Також добре звучать трьохполоски Zeck на дингаміках EV РroLine. Вказані колонки мають високу чутливість і, відповідно, високий тиск при добрій якості звуку. Також не потребують дуже потужного підсилювача. Достатньо 2х600-700Вт на 8Ом. А тиску буде - що в МАГа 1500Вт. На такій акустиці дійсно можна працювати без сабів. Але якщо є можливість то все-ж таки краще з сабами. Є саби від Dynacord та Zeck, які є взаємнозамінними. 

Хлопаки........ не рівняйте парковські  (ПАПЄРОВІ) вати до войцовских... ТО Є запор (ПАРК) серед мерцедесів!!!

Хлопаки........ не рівняйте парковські  (ПАПЄРОВІ) вати до войцовских... ТО Є запор (ПАРК) серед мерцедесів!!! 
То я для, так би мовити, наглядності. Щоб людина краще зрозуміла. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти