Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » DBX 166XL
DBX 166XL

Доброго дня усім, допоможіть вирішити таку проблему, маю DBX 166XL USA, перестав працювати правий канал, після того як компрессор постояв без діла ,десь рік часу, таке відчуття що на нього подається сигнал без підключення, можливо у когось було щось подібне, підкажіть яка може бути причина, або хороший сервіс!!! Дякую!

Можна відправити на сервіс- ЮРИТМІКС- м.Мукачево т0509548058 Ваня.

Дякую.

 

Та шо той юритмікс може....? Навіть в ролянді єікс-р неможе замінити проц.... А хвальби йо...Запропонував замінити цілу плату......та я та йо..... Не вмієш - не берися... Ще раз (як юкро-жиди ) НАГОЛОШУЮ.....Єдиний майстер по клавішних і не тільки, зхнаходиться в Ростові (МІША) який підносить любий синт...  І якщо хош би той дибиїкс не втратив свої параметри- звертайся саме до Сінтдока... з Ростова. Ризик є, но апарат після його ремонту працює як з заводу.

Може але не хоче.По-перше Roland надає готові прошиті модулі а не запчастини.А в інших випадках після дуже "грамотних" дій по заміні ПО вибивають по шині другі мікрухи ізовсім стирають флеш,то я думаю що запропонований варіант був найкращий.А ви IWAN2015 особисто зверталися до сервісу?Чи зі слів других обливаєте людей брудом?.Чи думаєте що люди зі стажем 10-15років сервісному обслуговуваню порекомендують погане?

P.S.Забув вказати розлиту каву або пивце які розїдають плату краще і підступніше ніж хлорид заліза.

vanjatko - ви музикант???  Чи просто сервісник який розуміється в поломках? Я нікого не обливаю брудом... Виріс між майстрами - програмістами та звукачами і тому так грубо пишу, бо типу поміняти плату - сам можу. А щоб повністю розуміти муз-електроніку, в першу чергу тре бути музикантом. А ще,  як майстер  (не на словах) інженер-музикант, то така людина в наш час на вагу золота.

Шановний IWAV2015 як не крути але в цому аспекті я з вами цілковито згідний.Так в музиці я хоч і не Ігор Крутий (мається на увазі композитор) та в звукові і в інтрументалці я розбераюсь непогано.

Низький уклін програмістам які перенесуть живий інструмент в цифру .А потім настає час хорощого елекронщика який непогано розуміється у відтворенні зворотніх процесів та ще і наживо вміє протестувати

 інструмент чи прилад.Хоча професійний музикант необовязково повинен знати всі тонкощі радіоелектроніки,так як и сервісник читати нотну грамоту.Але коли є золота середина то таку людину  в 

компанії музикантів можна вважати колегою та помічником.А телефон вказаний людині для допомоги мій особистий.То якщо щось звертайтеся (чим зможу) радий буду допомогти.

 

Доброго дня усим!!! Вчора прийшв з ремонту мій dbx166xl, відправляв я його в юретмікс як порадив vanjatko , хлопці молодці!!! опиративно подивились і зремонтували, вчора відпрацював корпоратив, все працює як належить,

особлива подяка Івану!!! Так тримати й на далі!!!

Дякую Сергій за позитивний відгук.Постараюсь і надалі надавати допомогу колегам -музикантам.З повагою Ваня(vanjatko).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти