Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Переробляємо корпуса
Переробляємо корпуса

Запитання до тих, хто розуміється. Маю корпуса, дуже файні корпуса, мабудь розміри файно підібрані. Працюють з динаміками МАГ 1523 + 50 вт піщалки. Але ті піщалки вже давно не використовую. Беру лише як серединку де буває що потрібно чуть більше звуку в пару до інших колонок. Проблема в тому, що поміняв свій ЗАЗ 968 (доречі продаю. може кому треба) на Опель кадет і .... дуже туго в багажнік входять. Думаю обрізати по висоті. Вирізати ту частину де були розсташовані піщалки. Висота по зовнішніх 70 см. Ширина передка 52 см, ширина задка 34 см. Глибина 51 см. Так от я думаю з тих 70 см висоти корпуса зняти 16 і залишити лише 56 см. Були б такі собі низеньки колоночки але пумпуцаті бо решта розмірів би не змінилось. Та переживаю чи на якість звучання не дуже вплине в гіршу сторону. Що можете сказати? При потребі можу фото додати.

Можна ще багажник в кадеті розширити.....

Не можна бо кадєт 4-х дверний + в сторони нічого не придумаєш бо там стойки.

Є така штука яка називається причіп легковий(якщо у Вас свій будинок) і є де причіп зберігати,я наприклад коли халтури йдуть в сезон жирно - загрузив і  все до слідуючої халтури зберігається в гаражі на причипі,треба причіпив і поїхав .

Та воно то так, але ж коли дощ то не дуже на причеп бажання грузити.

є тент,розміри причіпа 3.0х1.2х1.2,д.ш.в.,запросто можна загрузити.

Всім Привіт!!! Рік назад сам переконався ,що Опель Кадет (в моєму випадку хетчбек 5-ти дверний) найкращий варіант для перевезення апаратури. Раніше була ВАЗ 2115... "небо і земля". Я хлопець не малий, а точніше 130кг. живої ваги, в ВАЗ 2115 влізав ,як в мультику про вінні-пуха , з Кадетом все норм.  З зовні ВАЗ 2115 має більші габарити від Кадета, в середині все навпаки... це був перший приємний шок для мене. Другий раз приємний шок отримав тиждень назад... коли придбав два саба 18"... Розклавши задні сідушки ,через задню дверку ,впритик до передніх сідушок  саби зайшли і стали як "книжка пише"(зверху на саби ще можна поставити клавіші,до дверних підлокотників ще по 5-8см),багажник при цьому залишився вільний ( два активних топи ,стоячи+ стойки+підсилювач для сабів+маленький цифровий пульт... ЛЕГЕНЬКО)  А ще є вільне пасажирске місце ,на випадок якщо щось не влізе (чемодан з шнурами на передню сідушку, стабілізатор  під ноги. В ВАЗ 2115 можна було запхати тільки один саб і тільки на передню пасажирську сідушку (коли закривав двері відлітало внутрішнє дзеркало заднього виду і передачі включались тільки до 3-ї).

Ось такі мої враження про Кадет, і купа щастя.

Хотів би щось порадити Олександру Тимощуку... але нічого мудрого не приходить на думку. Колонки я б точно не різав. Найкраще це причіп з скобами і тентом. Якщо колонки дорожчі за кадет ,то як варіант "кадет кабріолет".. Жарт.

Продаю свій Renault Megane і купляю кадет))

В мене один знайомий   обрізав верх в колонках акустік і викінув фільтра і ніби нормально все звучить ніби ще й краще як було.

Продаю свій Renault Megane і купляю кадет)) Веселий Ви чоловік ,пане Богдане.

Маючи гроші і фантазію можна купити щось таке ,що і гараж зразу великий потрібно купувати. Я купував свого "кошика" спеціально для того щоб возити апаратуру і ще деякі потрібні речі. З невеличких, найдешевших варіантів ВАЗ 2104, ВАЗ 2109 ... Опель Кадет самий підходящий.

Колись на весілля ми їздили тільки з причепом. Було файно, але високо треба було двигати ту всю господарку.

Тема Переробляємо корпуса перетворилась на тему Поміняю файну машину на Опель Кадет

Не подумайте нічого поганого... все це пишу з дуже хорошим настроєм.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти