Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Стробоскоп
Стробоскоп

Вітаю, колеги. Ось придбав стробоскоп. Там регулятори швидкості та яскравості лампи. А ще є два гнізда "Вхід" і "Вихід". От не знаю для чого вони. ДМХ в мене нема. Можливо вони саме для нього. Гнізда під пальчик. Можливо туди можна пульт підключити, лінійний вихід чи що і строб буде працювати під звук? В інструкції взагалі нічого нема, то не інструкція а шпаргалка під назвою "Без неї зрозуміліше ніж з нею". Підкажіть. Хотів сюди додати фото стробоскопа та нічого в мене не вийшло тому завантажив на гугл-диск по посиланню: https://drive.google.com/open?id=1bel8NS7DCYoeawXsffjktoNR08wDUIri

Вхід і вихід, це під інтерфейс ДМХ, вхід на пальчик - для контролера. Це може бути будь-яка педалька "світчу". Навіть багато ДМХ пультів мають вихід на джек для контролеру строба. Порада Вам, придумайте собі будь-який контролер, тому що використання строба без нього - недоцільне...

А якщо з пульта десь з лінійного виходу туди, на вхід, звук подати то що з того буде? Просто я не розумію що робить контролер, яка його фізична суть, керує напругою чи просто подає звук певної сили та частоти.

Контролер, як мінімум, вмикає і вимикає прилад  ви ж розумієте що завдання стробу у першу чергу "ставити" динамічні акценти тривалістю по 15-20 сек максимум! Бо якщо більше то в піплу може початися параноя, тому ви крнтролеромм робите банальне вкл.-викл. Регуляторами вже собі заздалегідь налаштовуєте потужність лампи і тривалість спалахів. ДМХ керування в залежності від кількості ДМХ каналів - робить приблизно це саме що Ваші "фізичні" регулятори і фут-свіч. Не впевнений і не знаю що до функції Джеку-входу на рахунок включати у пульт... Таких не зустрічав.. Та й сенс? Коли і де,  від музики, його мозги мали б знати коли він має запуститися?

Один вхід дмх а другий для спаровки з другим.Тай він працює нормально під звук головне правильно настроіти там багато режимів а нормальних тільки два.Маю незнаю чи точно такий як у вас десь років з 12.

Познімав приклад фотоапаратом Canon 6D (ще топова модель), як знімають фотоапарати іменно коли є стробоскоп. Зараз більшість знімають чомусь професійними фотоапаратами (1 перевага, 8 недоліків, один з яких побачите зараз у відео). З проф.камерами цих проблем немає.

https://www.youtube.com/watch?v=NSYQcEqGAnc

Прокоментую. Матриця має зовсім інше призначення і сканує зверху вниз. На чому зупинилося сканування, те й показує. Тому ви бачите пів кадра засвіченого, а пів ще не встиг обновитися. І не встигне до другого кадра, бо світло стробоскопа миттєвіше зникає до цього часу. От таку пародію змушені віддавати ті що знімають фотоапаратами, або обрізають матеріал до 30-45хв. Бо з потужними світлодіодними прожекторами, особливо коли їх більше чотирьох спаровані без контроллера - те саме, а то й гірше. Це не лампи накалювання, які плавно загораються і згасають. Тепер мабуть розумієте, чому весь матеріал без фонового освітлення майже брак. Це не рахуючи ярко випалених червоних, зелених чи синіх людей, яких легше переглядати в напів-чорнобілому аніж в такому насиченому психотронному фільмі. А відеокамери справляються зі стробом чудово. Вони не справляються з прожекторами, якщо їх більше 6,8 спарованих. Я раз попав на 12 прожекторів. Це як три сонця в купі. Різько все видно (уяви собі ти прижмурюєшся), потім ніч, потім знову день, потім ніч. Нема золотої серединки. Або випалені до білого силуети людей, або ніч. Дивитись нереально. Мусив все повикидувати. Зараз перейшов на фото. Нема тих гемороїв)) Навіть туман пофіг.

 

 

Ну так)) Відеографи - " Люблять світлові ефекти" )) Але що поробиш... - Піпл теж любить їх) Як на мене ефектом стробу впринципі не треба зловжикати - хто має ріхні психічні відхилення, "чорні хвороби" і т.д - пряма стежка до епілептичного нападу.

Вже на заключення теми скажу: Фортонуло мені з тим сробом бо хоча в описі і нема але в реальності є в ньому вмонтований мікрофон. Так, від блимає з заданою регулятором швидкістю але коли врубаєш музяку то цей ритм починає збиватись і підморгує під ритм музики. Пішов я і в зал провірити чи тих 750 вт вистачає. Вистачає. Почи побійшов танц-прощадку то 4-х ледь з ніг не збив. То ніби стоять на місці, а коли починаю іти вперід вони раптом чомусь в мене на дорозі зявляються. )))) а на сцену то ще б трохи і рачки залачив бо липає і неможу рухатись вперед, чомусь памороки в голові, заточуюсь. То ж коли кому ще і цікаво чи вистачає на приміщення в сільському клубі 750вт стробоскопа скажу, - вистачає ще і як вистачає. Більше не беріть бо то буде зайве. А всім, хто підтримав тему, - дякую.

Пане Олександр, Ви ж розумієте я сподіваюсь, що не можна постійно" стробити" піпл? Це можна робити максимум до 30-40 сек, інакше в народу може початися істерія, так як Ви описували колий проходили по залі. Важайте на ці речі - вони є психічними подразниками. Люди які мають чорну хворобу - реагують взагалі неадекватно! Знаю з власного досвіду, Люди які воювали на сході України теж можуть мати психічні розлади (із зрозумілих причин), будьте акуратні застосовуючи даний прилад на вечірках. Що до 750 Вт - ясно що вистачає по зав'язку! Ми стробимо самими лед парами -   ефект присутній не поганий, а коли "врубити" спец-прилад для того призначений - той поготів.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти