Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Прохання від трудящих.Створення розділу ОБМІН.
Прохання від трудящих.Створення розділу ОБМІН.

По заявкам трудящіхся і простих смертних музик.Щоб хлопці мали можливість на сайті обмінятися непотрібними на даний момент інструментами.Чи можливість продати їх.Бажано з обмеженням до трьох речей.Розділ куплю-продам вже давно став ШАБАШЕМ пятьох БАРИГ.Цілі реальні-нереальні-фейкові магазини.

Шановні користувачі! Дякуємо за допомогу і пораду! Ми зараз посильно працюємо над тим щоб портал зрушив з "застояного болота"! і в скорому часі на сайті будуть зміни! У тому чисті будемо наводити порядок на форумі, і в продажному відділі у першу чергу! Запасіться терпінням і усіх, (кому не байдужа доля "нашого рідного" українського контенту), прошу долучатися порадою і побажаннями для розвитку порталу на майбутнє! Можна писати у відповідну рубрику на форумі " відгуки про робуту порталу", або сюди! Тимчасово я зроблю розділ на форумі за Вашим проханням ОБМІН! Але це буде тимчасово допоки ми не оптимізуємо розділ купівлі продажу! З повагою!

Ну, коли не заперечуватимете, то ще дам одну пропозицію відносно форуму і взагалі сайту: На сайті створити великий розділ типу "Наша раша" )))))) Тексти-переклади російськомовних пісень на українську, а самих мінусів російськомовного ПОХОДЖЕННЯ взагалі на сайт не допускати. "Сіра ніч" від зміни назви пісня українською не стала. Та ціла купа таких пісень що є чисто російськими. Хочете співати їх? Та будь-ласка, але то є російське надбання, а щоб звучала наша мова - Форум в допомогу, зайшов, підшукав собі текст-переклад, - співай.

Пане Олександр, повністю Вас підтримую! Однозначно підемо такю стежкою! Теж про це думав! Повидаляти нафік типу "бєлийлєбєдь" і тд. І доцільно на форумі зобити розділ з тими "каверами" текстів!

Приємно вражений миттєвою реакцією...Це напевно єдиний чисто український,-а значить НАШ портал.І напевно всі би хотіли ,щоб він був чистим,акуратним,і всім корисним.Розділ куплю-продам вже давно нікому не корисний.Ті два оголошення,що хтось виставив за 5 хвилин закидаються трьома магазинами.Його вже не відпорпаєш за годину.Сказано влучно-КОДЛО ШЕСТЬОХ ПЕРЕКУПЩИКІВ.

Колеги, розділ "куплю-продам" будемо оптимізовувати у першу чергу! Хто має якісь побажання, а у першу чергу хотів би послухати думку "торгашів", що до порад оптимізації розділу.

Як одна з галочок, це добавити вибір: Б/У і НОВЕ. Магазини обовязково мусять додавати в розділ НОВЕ, а ми, звичайні лабухи, в більшості випадків торгуємо Б/У. От тоді то магазини і не будуть заважати, не "плутатимуться" під ногами.

Б\у - прапорець - не відсіє "торгашів" від простих смертних, - бо вони теж торгують комісіонкою! Це звісно можна додати , і ми скоріш за все додамо (дякую за пораду), але у першу чергу тре подумати як відокремити "торгашів" від "простих смертних"... Поки думаємо... У мене вже є ідея, але поки не буду озвучувати, буду радий, щоб хтось, ще свої версії  озвучквав що до розвитку і оптимізації даного відділу.

Також, як і на ОЛХ можна обмежити кількість оголошень, скажімо 3 шт. / міс. Бо коли більше то я не знаю, це що тоді, розпродажа? Не думаю, що для простої пересічної людини 3 оголошення на місяць буде мало. А для магазинів ох як мало. Ну і обновлення оголошення не частіше як ..... От вам і буде захист від магазинних торгашів.

Вони самі відпадуть, якщо групувати оголошення по найменуванні товару. Нове оголошення не стає першим, а робить першою групу (аналогічно як працює цей форум. я зараз напишу повідомлення і сама тема його стає першою). В найменуванні товару дозвольте сортувати по ціні, даті (по зростанню/по спаданню).

Загальний результат вийде як сайт Е-Каталог. Обираємо розділ (Yamaha), товар (PSR-9000), висвічується список хто продає, відсортовано по ціні. Вигідно покупцям, не вигідно баригам. Все просто, все на виду, легко для порівняння. Магазини з захмарними цінами будуть внизу. Кому треба знайде. Впровадьте ще кнопку "поскаржитись" на випадок використовування поля "ціни" для маніпулювання позиції оголошення.

Якщо зробите стрічкою, то буде вінігрет і купа спаму

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти