Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть у виборі активного саба від MAG
Допоможіть у виборі активного саба від MAG

До ZX5 виробник рекомендує EV TX2181. А це Електровойсовських 1000Вт та 138дБ. Тому з активних войсів тут навіть ЕТХ-18SP буде маловато. 
Знаю що Акустік робив саби, копії Dynacord по 1200Вт. Мають доволі пробивний низ. Слухав їх в парі з ZX5(Dynacord PM1000\3) а от саби качав окремий підсилювач Акустік. Грало гарно та потужно...
Якщо потрібно - можу дізнатися що по чому...

В Акустік є і активні по 1200 ват і вдва рази дешевше чим Маг 

Тільки позбувся самопилів(дуже важко продати,практично не можливо).І знову в ту ж степ? Хто такий "АКУСТІК" ?

"В Акустік є і активні по 1200 ват і вдва рази дешевше чим Маг" 

200$ ??? Чи що? В мене є можливість взяти МАГ за 400, тому й цікавлюсь.

MAG N S18  15000 гр Акустік думаю буде 10000 гр.Тут рішати вам чи бу чи нове.Но я би радив вам краще якщо брати з мага то цей MAG MD802B  вам хватить його одного з головою.

Ну а якщо не МАГ,то що посовітуєте...  http://electrovoice.com.ua/evx-18-b  то як мінімум. А ще краще, рекомендую підшукати б.у. U.S.A. без буквів в кінці А-В,  в наш час - раритет. Відрізняється від всіх інших великим ходом дифузора і пре по ребрах не по дєтски!

802 важкий. А N18 є можливість взяти приблизно за 12000грн.новий. Тому й цікавлюсь.

напевно ці більше підійдуть до ваших топів і по вазі https://www.olx.ua/obyavlenie/jbl-prx-418-sabvufer-s-18-ti-dyuymovym-dinamikom-IDuGa7I.html

PRX до EV ZX-5 гроші на вітер. З під ZX-5 тих PRX не буде чутно. Робили вже такі експерименти. Для ZX-5 потрібно мінімум чистих, не маговських, хоча-б 1000Вт. Я Вам вказав що буде чудово пасувати до Ваших ZX-5. Можу повторити: актив - ETX18SP, пасив EV TX2181, на крайняк EKX18S. З цими сабами Ви отримаєте збалансований звук, за умови використання звукового процесора. В такій зв"язці все буде працювати на з однаковим навантаженням...

Неспорю но людина розраховуэ на 500 дол а не на 1600.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти