Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть у виборі активного саба від MAG
Допоможіть у виборі активного саба від MAG

Хочу придбати активний саб. Розглядаю MAG Z S15A (500 Вт) дві штуки, або  MAG N S15A (1400 Вт) одну штуку.

Скажу те що мені радили краще два і щоб по більше потужності тому що чим більше саби будуть видавати потужності тим потужніше гратимуть сателіти.

""тому що чим більше саби будуть видавати потужності тим потужніше гратимуть сателіти."" - Прикольно... І хто вам таке сказав? ))))
Цікаво конешно. Хтів би почути ці чудо саби що піднімають мощу в саталітах. Цікаво хто такий сказочник і як в таке можна вірити.

Думаю треба буде це "почитстити", але перед тим просто пояснити, юному колезі Андрію,  що "казали йому неправду".  Шановний колега Andrew James, сателіти зовсім немають нічого спільного у потоужності взаємодіючи з сабами! Це абсолютно 2 різні "поля" звукового тракту, з яких складається (сателіти + саб) звуковий портал, який уже  прямо-пропорційно діє звуковим тиском на озвучувальну площу. Мове йде просто про якісні параметри підбору даних комплектів (топ-сателіт), щоб у парі цей "ансамбль" видавав правильний звуковий і частотний тиск dB і АЧХ (акустично частотна характеристика).

Можливо наш вельми юний колега мав на увазі зменшення нагрузки на динамік самого топа через зменшення низьких частот на мікшері, і тоді з драйвера можна вичавити більше(крику, шуму, срані...)... Або ще щось - начитавшись в неті "спеціалістів" з великим "досвідом". Спочатку думка Андрія правильна, як кажеться - низів багато не буває... А от що-до збільшення потужності топів - хтось з Андрія просто поглузував, або-ж він неправильно зрозумів...
 

Хто що може сказати про MAG N18? Є думка взяти парочку до EV ZX5.

Маг до войца....? І чим той маг качнети? Ще хотів спитати - який усілок  качає EV ZX5?

Для МАG - DF 2804, ZX5 - V4-2400. Ну а якщо не МАГ,то що посовітуєте в такому бюджеті (+-100$)?

Хотілося б почути відгуки власника N18 чи N18A

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти