Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Б/у ноутбук
Б/у ноутбук

Стоит ли покупать подержаный ноутбук?

Судячи з того під які потреби вам потрібен комп'ютер рекомендую подумати про планшет

З плюсів: малі габарити, мізерна вага, компактність, мобільність, керування доторком, низька ціна, непримітний, репертуар не забиває і половини пам'яті

З мінусів: потрібно виключати інтернет, щоб не було несподіваних обновлень (зайвих оповіщень), не в кожній моделі стандарти USB (але є перехідник), не підключається додаткова звукова карта (хоч пантова звукова лише вигідна для студій (онлайн гри) і перевага дорогих - це затримка в 4мс на відміну від звичайних 60-96мс. Де це аж так хтось використовує??? комусь здається шумів менше. Але під час гри при навіть 100ват звучання нехай хтось знайде цей шум); також ви не підключите програмне керування світломузикою (якщо ви прокачались до такого рівня)

Продам стаціонарний якщо хочете. Маю аж три системних.

 

Не слухайте за планшет, то є лажа для муз.справ. Коли габарити потрібні менші то можна взяти нет-бук. Це то й же ноутбук але в ньому нема дисковвода (нема куди диски вставити), все інше без змін але розміри менші в 1.5 разів при тих же тех.параметрах. В ремонті дешевше і по витривалості до різних кліматичних умов значно витриваліший.

 

Нові буки на гарантії і після гарантії  тоже дохнуть і ще як..,але усе залежить на скільки вдала та чи інша модель.Як правило бюджетні моделі до 5років витримують дорогі 10 і більше - особисто даю перевагу Б\У провіреній часом техніці це думка особиста.

"Не слухайте за планшет"

Це ваша кухня. Вам видніше. Я лише показав вам плюси і недоліки. Особисто мене відштовхує ідея з ноутбуком через ще одну дуже вагому причину - жосткий диск. Щороку по необхідності мені доводиться купляти чуть не щороку новий жосткий диск для персонального комп'ютера. З ноутбуком нічого не трапилося, бо я раз вклався в SSD і маю чистий спокій + "літак перетворився в ракету". Але.... Щороку спостерігаю погіршення продукції. До прикладу в мене жорсткі диски 500Гб пропрацювали понад 8 років. 1Тб-йтний диск живе практично 10 рік, причому зараз цілодобово активно на всіх потужностях працює у відеореєстраторі. А от всі нові харди, які я купляв з 2014 року об'ємом більше 1,5Терабайти не живуть і два роки. 6 Терабайт вмер за пів року. Просто по цінах легенько пройдіться. Для чого я це все розписую... Б/у техніку якщо купляєте - треба готуватись до заміни хард диска. Це єдина запчастина, яка погано переносить температурні перепади. На заміну з нового навіть не знаю сам що придбати. Адже виробник штампує все крутіші харди з більшим об'ємом пам'яті і вони себе затвердили як нестабільні. Виходять з ладу швидше гарантійного терміну. За сучасні харди до ноутбуків не скажу нічого, але гіркий присмак вже маю тими жилізками. Якщо придбаєте б/у ноутбук, відкладіть собі інформацію на всяк випадок про ймовірну заміну хард диска та почистити від пилу. А з планшетом тих всіх гімороїів просто нема. Просто трохи звикнути. От оператори знімають фотоапаратами - дві переваги (якість та ціна) проти 8 недоліків (починаючи з дестабілізації, пошук фокусу і завершуючи обмеженням "неприривна зйомка не довше 22хв"). Що будуть вибирати через рік важко сказати. Я й досі не розумію чому всі так накинулись на спінери))) Мода

Стикнувся з цією проблемою теж, отож в тих що мені довелось подивитись проблеми з перегрівом, зашумні (спрацьовані) вентилятори, вигорівші Пікселі, заважкі, процесори хоч і і3, і5, і7... але вони першого чи другого покоління з великим тепловиділенням! Зваживши все це плюс всі ризики при покупці(підгорівша відеокарта, ще щось...в ютубі є про це ролики), наприклад, через олх, задумуюсь можливо є сенс докласти трохи грошей і купити новий! Так новий буде трішки гірший по параметрах, але як для суто роботи(не для ігр) цілком вистачає тих параметрів!

Якщо є лишні гроші, то звичайно краще купити новий. Але і б\у досить часто може працювати довгі роки. Особисто я взяв собі б\у у відмінному стані Macbook pro 2012, поставив туди SSD - і не маю жодних проблем. Навіть відпала потреба підключати зовнішню звукову карту, в Мака чудова своя звукова. Якщо не боїтесь працювати не на Windows, а на MacOS - то подумайте над таким варіантом. Дуже потужна машина, яка працює взагалі без тормозів. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти