Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Форс-Мажорна ситуація
Форс-Мажорна ситуація

Привіт усім колеги музиканти! Напевно неодноразово Вам траплялася ситуація на виступах Вашого гурту такого плану:

Забава йде повним ходом, усе супер, весілля "Ваше", гості "Ваші",  простіше - кажучи динаміка на всі 100! І ось прикрий момент - якийсь "піддатий" гість нерозраховуючи сили тяжіння і кінетичної енергії прискорення вільного тіла - чемно влітає у Ваше обладнання і наносить шкоду! Шкоду зараз не будемо розглядати - це може бути різне - як від зламаної стійки мікрофонної так і заваленим порталом і валяння клавішних інструментів по підлозі! Розумію що за зігнуту стійку "розборок" не варто робити глобальних (хоча все рівно шкода і настрій попсований добряче), але коли шкода завдається у більшому масштабі - хотів би послухати думку товариства що б ви робили і які були б Ваші дії у даній ситуації! 

Я вже замислююся над тим, що у договорі про надання послуг, треба вказувати вартість і зобовязання відкодування збитків  відповідальності третіх осіб за такі "міроприємства"! Це моя думка

Хочу послухати, як би Ви діяли ЗРАЗУ у ситуації яка склалася (тобто зупиняти забаву взагалі, і тд...), а потім розвиток сценарію в подальшому майбутньому... 

Вітаю. Летали в мене і колонки і ноутбук і світломузика летіла і мікрофон по зубах бив бо "земне тяжіння" заносить деяких об мікрофонну стійку. Та гадаю, що слід як і в ДТП - зафіксувати бо потім скажуть нічого не знаємо і лише плечима знижуть. Будуте мати доказ - зможете потребува хай і не в повному обємі, а все ж хоча б часткову компенсацію (в мене таке було). Правда я компенсував те діло собі десь на 150% ))) А коли раптом складаєте який договір, то рахую, що слід зазначити 100% відшкодування в разі матеріального збитку зі сторони неадекватних гостей (пяних, психованих, надто таких в кого "душа розвернулась"), а тоді вже нехай господар дійства приглядує за своїми гостями. На весіллях є пан дружба або ж бо староста, (це як де називають) - він керує бенкетом коли нема тамади, от нехай і слідкує. Це моя думка бо надто пяним гостям краще десь тихенько посидіти в куточку або і проспатись. Гадаю моя думка зрозуміла.

В 2008 р в кафе "Затишок" на В Великого був подібний випадок.Тоді під час запального танцю один танцор умудрився зняти з себе піджак,і наблизившись до нас,розкручуючи ним над головою знести мені ноут з стійки-"рогів" над клавішею...Ситуація неприємна.Винуватець запропонував відшкодувати "пів-на пів",так як ми були ЗОБОВЯЗАНІ закріпити його чимось до стійки.Після цього з нашого боку була пропозиція цеглою бахнути по лобовому склі його машини,а ремонт буде також пополам..Короче ситуацію вирішили тим що мужик приніс гроші на новий ноут,а старий йому віддали чисто по людськи ,щоб він його здав на запчастини і шось вернув собі.Але до того було 2 дні розборок.Насправді як діяти в таких випадках більш цивілізовано не знаю,але живу по принципу,що кожен має відповідати за свої вчинки.Написав просто свою ситуацію.

В мене була ситуація,весілля грали на вулиці під столовою,позичив в знайомого палатку,ввечері дружби з дружками почали запускати "літаючі фонарики" не маючи досвіду як правильно це робити в осінню пору(було вже досить прохолодно),і під час пісні я розумію що щось стало дуже видно,результат - упав один фонарик пропалює палатку ,падає на шию мої колезі,підпалює трохи комір  і волосся,я вспів рукою цей вогонь відбити ,все летить на сумку і кофри,але вспіли погасити,зрозуміло що все зупинилось,крики,гвалт,коли  я пред"явив притензії,відповідь була  "НО ВЫ ЖЕ НАНЯТЫЕ ЛЮДИ",відповідаю то давайте ще спалим столову,ви ж теж оренду вже заплатили,результат день розбірок,перес""ане весілля,і віддали гроші за новий тент.

Дякую колеги тим хто відгукнувся! Діліться, я думаю тема актуальна для сьогодення, може кому стане в пригоді, і вихід з будь-якої ситуації!

Я вважаю що замовники не відповідальні також за третіх осбі) ви вказуєте певну ціну.а далі вже самі дивіться за своїми інструментами,

Цікаво чи можна застрахувати свій весь інструмент.

 

Можна, це дорого коштує, звісно залежить ціна, у першу чергу, від вартості Вашого обладнання. У нас, я взнавав, кінцева ціна "плясала" від 8000 -10000 грн на рік. Це приблизно як "каско" на машину... І там - і там є ризик.. а за ризик і за вартість "тіла" страхові беруть дорого!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти