Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшер MACKIE PROFX12V2 чи Allen & Heath ZED-12FX
Мікшер MACKIE PROFX12V2 чи Allen & Heath ZED-12FX

Доброго вечора ! маю на меті змінити свій Алесіс 12фх на щось новіше та краще..Маю два варіанти:   Мікшер Mackie ProFX12v2 та  пульт Allen Heath ZED12FX ....Знаю,бо вже начитаний про Макі про 12 фх,що він не дуже добрий.А от саме Про 12 фх (V2)  === "  V2 " не дає спокою,тобто пишуть, що нові предусілки фірми VITA на мікрофони,не такі,як у старому 12ПРО фх. Другий - це пульт Allen Heath ZED12FX . Що порадите .Ага! - маю тс М350-тий .Та інколи при незначних виїздах працюю без ТС 350.бо є на Алесисі процесор.

    Що порадите між цими двома мікшерами,ціна яких мені підходить.Дякую.

)))))))Спитав би свою дружину - страшно))).Бо мене спитає за ШУБУ )))

 

Вони по якості приблизно одинакові тільки Allen Heath ZED12FX буде трохи  дорожчий

Allen Heath ZED12FX має 100 мм фейдери і параметрику на мікрофонних  ,  можливо голос буде звучати трохи краще  але інтрументал  буде гірше , 

в  Mackie ProFX12v2 взагалі не має фонового шуму преампи дуже тихі  і  перевага 3-х полосний еквалайзер на інструментальних входах тобто музика буде звучати краще, також великий плюс наявність графічного еквалайзеру. 

 

Нічого вам не пораджу  бо чув ці мікшери поокремо а разом їх не порівнював

Яків,дякую,я Вас почув.Кажете ,що стереопара буде звучати не Дуже,Але на мою думку там особливо ПАРАМЕТРИКИ і не треба - просто відстроїти правильно  -або Ноут, або Клаву.У мене на Алесику теж верх середина і низ - справляються якось..Але ж НОВЕ - Є НОВЕ...Чому преампи  слабкі? навпаки - кажуть, що вони кращі у V2....За Алєна - дякую.Просто ці фейдеои довгі ,як ...не хочу казати - - -  - а , чи добре це - слово за ПРАКТИКАМИ...я привик до 60 мм. Дякую ,Яків ,та чекаю ще коментарів..

Сьогодні ,вкотре роблю ЛАБОРАТОРНІ АНАЛІЗИ на Вечорі...З- та без -  тс м350...просто на Алесісі 12 фх з ревером.. просто, місцями..наводить думка,що треба мати і ТО і ТО.. ...але до оновлення вищезгаданного маю мрію.. чекаю коментів...

 

я трохи не правильно сказав що в allen інструментальні входи будуть звучати не дуже, просто є фонограми в яких буває забагато середини то нема можливості прибрати. Але якщо фонограми ідеальні то має звучати все добре. Я переважно в усіх випадках прибираю трохи середину щоби краще прослуховувався вокал. Але в любому випадку ці два мікшери будуть кращі за Alesis. 

Дякую тобі,Якове!!  З  ВАСИЛЕМ будь здоровий!!   Із задоволенням прочитав би коментарі інших колег відносно цих двох мікшерів - Алєна та Макара ))).

Як на мене  Allen Heath ZED...  однозначно.  Всьо просто, замість стерео-пар використовуєм два моно-канала. Знімаєм  чутливість  на двох  каналах, запихаєм два моно-шнурі в лінійні входи,  розкидаєм  панораму  і там зявиться не тільки можливість зняти середину, а і визвучити так як подобається. 

Ще один плюс ZED - це USB. Можна використовувати для відтворення мінусів без звукової карти, можна записувати на ноутбук все що йде на мікшер(на Ваш вибір можна записати лише окремі канали), також можна використовувати софтову обробку(ревера, дісторшен, компресор...). Відповідні програми можна знайти в мережі. Сам колись користувався... Певний час ZED був популярний в Умані і не тільки... За Макаку нічого не можу сказати оскільки не користувався.

Маю МАКА вже рік! Проблеми почались з гейнами, захрипіли через пів року. Далі полетіли три мікрофоних канали (хриплять і звуку нема)! Розчарувався повністю, не рекомендую. Хоча може така зборка попалась. 

Проблеми почались з гейнами, захрипіли через пів року. Далі полетіли три мікрофоних канали (хриплять і звуку нема)!

То як то треба було користуватися щоби стільки всього полетіло?  То і Allen невідомо чи зо два роки протягне

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти