Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Behringer X air-18
Behringer X air-18

Відео-огляд від ZABAVA GROUP 

Дивитись відео 

Богдане, щира дяка за докладний огляд тої залізяки. 

Немає за що ) Щиро радий що поміг!

Здравствуйте) Хотел спросить, каким образом можно организовать ушной мониторинг с этим пультом? Смысл в чем. У меня в группе 4 человека, для всех хочу сделать in-ear (ушной мониторинг) с стерео панорамой. Просто на сколько я знаю, в пульте нет стерео аux-ов (если ошибаюсь, дайте знать). Поэтому делать микс для одного человека из двух aux напряжно, плюс, их не хватит для 4 участников группы. Спасибо за ответ)
На мою думку, тільки через AUX виходи. Їх даний девайс має 6 думаю цього предостатньо для будь якого складу кавер гурту. Можна комутувати як безпровідний так і провідний моніторинг із AUX виходів.

Ще є один варіант.. Забув про нього - гніздо Ultranet. Звичайно він потягне з гаманця але дуже гнучкий та ідеальний як на мене вид персонального монітоингу для музикантів від творців Берінджера. https://www.youtube.com/watch?v=5A6fOkXhmpU&t=67s правда ціна на нього яку Бехр загнув... просто неадекватна))

Это одна примочка для одного участника?

Так, все вірно на одного учсника. Звісно можливості глобальні і комутація проста. але ціна... Жесть в Україні не знаю чи варто бо нижчої офіційної ціни ніж 12000 грн не зустрічав. Єдине що тішить до 18-тки сплітера хоча б непотрібно. За таку ціну на 4 учасників можна без моніторів горло дерти))) Жарт.. Хіба шукати за кордоном або з Ебей. Бо наша податкова система нажаль і формує кінцеву ціну на Українському бідному ринку.. Нагадує знову ж таки анекдот - "Чому податківці любляться між собою? - Бо їх ніхто не любить"...

Доброї пори доби!!! Власники x-air та m-air які працюють на iOs 9 не обновлюйте програму оскільки вилітає навіть у демо режимі!!!

Доброго дня всім власникам Behringer x air!!! Є дуже гарна новина. Появилось нове оновлення програми Mixing Station. В програмі проявились досить цікаві і корисні функції. Перша з них вкладка Bus i Fx Send, друга- Auto EQ,і третя- Feedback Detection. Зразу щодо Auto EQ спочатку не міг зрозуміти за яким принципом ця функція працює, але взявши Smaart rta мікрофон зрозумів що і як. Зразу кажу на перед щоб нормально настроїти потрібно використовувати рожевий шум. Якось так, думаю що комусь це теж буде корисне оскільки приїхавши на локацію коли система правильно зведена можна буде швидко зробити еквалізацію для конкретного залу.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти