Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Щодо Корга 30 і ПА 50))
Щодо Корга 30 і ПА 50))

ОК, джедай, можеш святкувати перемогу, бо я ложив тобі далі відписувати...Ми з Вадимом не одного KORGа поміняли, а ти запробував бюджетний Ра50 і чогось тут буксуєш?Валянок-валянком, а в високі матерії лізеш.В Біблії сказано: "не мечіть бісер перед свинями".Тому надалі ігнорую.

до музики вам як до неба рачки...

Жаль, Ростик покинув форум (через таких екземплярів, як ти, між іншим), він би тобі в двох словах пояснив "по чім в Одесі руберойд".

P.S.Галоперидол купиш сам.

Юра, навiщо ты вказуешь що кому читати, якщо корг перед носом стоïть??? Ти маеш 50-го? То тiшься тим гiм..ом. Тобi говорять тi хто мае на руках 30-го. Чи до тебе не доходить????? Я не пожалiю коштiв, та для тебе вiдiшлю вже розпичатаний мануал для того, що би ти накурився його i пiсля курiння викинув свiй 50-й на той трактор, який збирае смiття по селi. А може ти i 30-го маеш, та таким чином хочеш виманити прописку? Стрёмный ты ТИПОК парень!!!! Прописка 30-го дороговато коштуе, а тим паче для пастухiв!!! Я тут не для того щоб тебе ображати, а для того, що би ти зрозумiв, що i30 дае фору, як сказав Вiталiй, з першого акорду па 50- му!!! Все! Вiдповiдати тобi нема бажання!!! Гудбай беббi!!!

можеш святкувати перемогу

Миру!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти