Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Behringer XENYX QX1222USB
Behringer XENYX QX1222USB

Підскажіть будь-ласка, може хто працює з таким мікшером! 

Чи вартий він уваги, надійність, функціонал, ревер і т.к.інш. Дякую! 

Одне що в цьому пульті хороше то процесор ефектів це вічний пульт купив і вічно ним будете користуватись бо його ніхто не схоче купляти б/у!!!

У мене є пульт Behringer Xenyx X1222-USB. Досить таки непоганий. Використовую його на тамадування. Коли продав Візарда то думав якого пульта купити то прийшлось на ньому декілька халтур відлабати. І нічого страшного,все пройшло на Ура. Люди навіть нічого не помітили. Тільки для мене було щось не так, але потім привик.  До хорошого скоро привикається. Ціна-якість. Всі ми розумієм але кожен обсирає.  Щось краще коштує як мінімум в 5 раз  дорожче. Але треба розуміти що за ці гроші це суперовий пульт.  Так що,ось так.

Як робочий мікшер не раджу ніяк.Як запасний-буде ОК.

 

А причина?

Невже звучання у нього таке погане?

Просто ціна прийнятна! Як для бюджетного мікшера! Робота в основному подвір`я, шалаш і т.к.

звучання терпиме.В плані надійності косяків вистарчає.

найбільша біда - шумить і ненадійні фейдера. Таким користуюсь уже років 5 в умовах дуже поблажливих - стоїть на репетиціях в будинку культури, майже непорушно. Але фейдера почали виходити з ладу. Як для репетицій - то нічого, тим паче в ньому  єквалайзер є і процесор досить різноманітний (навіть пітчер є) і розширення стереобази. Але працювати на ньому на заходах вийде років 2-3 від сили. А міняти фейдера - краще потратьте ці гроші зараз на якусь ямаху. А бо зовсім розоріться - але купіть цифру. 

Цілком підтримую попереднього дописувача, краще трішки добавити і придбати мікшер від Ямахи серії MG (наприклад  YAMAHA MG 12 XU (в мене на роботі такий)).  Буде надійніше і по функціоналу теж непогано, та й процесор ефектів достатньо непоганий. Звісно це лише моя думка і аж ніяк не рекомендація.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти