Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Park Audio Classic Set 2000 чи RCF ART 715-A MK II
Park Audio Classic Set 2000 чи RCF ART 715-A MK II

Якщо Ви налаштовані на Парк Сет2000, то налаштуйте себе ще й на Dynaсord. А вже потім Вам доведеться ще й перелаштуватися на RCF. Адже з Dynacord багато яка акустика починає звучати, як в Вашому випадку з Сет2000. От якби Ви ще й RCF послухали з Dynacord, тоді б всі питання відпали самі собою. 

А ще, як варіант, комплект ElectroVoice ELX, є варіанти пасивної та активної акустики. Актив звучить краще бо має бі-амп та вбудовані кроссовери, до пасивної акустики виробник рекомендує Dynacord PM третьої серії. І в чому плюс, коли невеликий сабантуйчик в невеликому залі - взяли два топа і вперед, а на більші заходи ще й саби прихватили. І будете дякувати що не взяли Парки. Та й, з часом, продати фірму легше ніж Парк. А по ціні вони не так сильно відрізняються... Парк Сет2000 - 2100$, EV ELX active 2300$ та ще й саб 18"...


Один мій товариш-колега теж був налаштований на Парк Сет2000, а в результаті придбав Dynacord PM1000-3 та ElectroVoice ZX-5. Довольний як слон.

Хлопаки - ви б послухали ZXA5-ті (мікшер MIDAS VENICE (GERMANY)),  то всі ті шпаківні відпали б  на бік (особиста думка).

Просто я порекомендував в одній ціновій категорії... А за ZXA-5 Ви праві, але то вже зовсім інші гроші і, відповідно, інший звук. А от комплект EV ELX саме те, дешево і сердито, та ще й звук прийнятний... Для халтур саме те що лікар прописав. І в майбутньому можна продати. А от з Парком - це вже питання...
 Є ще варіант, для роботи в залах, це комплект EV Sx300 та Sb122, також є пасивні та активні версії...
В сторону Парка я б не дивився, хоча на роботі(Б К) в мене комплект Парка. А сам, по халтурах, працюю нa ElectroVoice. Так на роботі вуха скручуються в трубочку...

не знаю,треба брати парки рцф і войси і слухати на свому пульті(саункрафт фх 8)

Це саме вірне рішення. Вам дійсно потрібно послухати цих три акустики саме на Вашому мікшері. Тоді Ви вже самі собі підберете саме те що Вам ляже до душі і до вуха... 
АлЛе, Парк і Войс це дерево, РСФ - пластик, а в дереві звук кращий. Далі, комплект з EV ELX112Р та ELX118P по грошах дешевший, і звучить більш збалансовано. А EV ELX115P вже більш самодостатня акустика. І ще - в комплекті EV ELX саби на 18", що дасть більше низу ніж Парк Сет2000...
Вирішувати Вам...

BUNO, не рівняйте те , що не стоїть одне біля іншого й близько. Парки то є купа хламу. А RCF то є правильно збалансовані колоночки. Мінуса всі засрані, якості не мають, от і РЦФ Вам все показує, тоб то всі недостатки. І вони більш йдуть для живої лаби. А парки звучать грязно, тому Вам здається,що ніби то гарніше. От і вся петрушка. Люди купують нові чи б.у динаміки з алюмінієвою рамою і повністю ставлять туди все РЦФовське, от тоді воно все чітко звучить.

Хлопаки - ви б послухали ZXA5

Послухали. Не тещо не вразили, а зовсім не вразили, звичайні дискотечні шпаківні. Мило , милом. На низах ніби нічого, а середньочастотний діапазон 800-1200гц, найважливіший для вокалу, ну просто діра.

Точно, особливо коли криворуке мило за пультом. На виході однозначно буде  мило.

Шановнi. A якi дини стоять в цих рцфах, якi там магнiти? Дякую щиро!!!

https://translate.google.com.ua/translate?hl=ru&sl=en&u=http://www.rcf.it/products/pro-speaker-systems/art-7-series/art-715-a-mk-ii&prev=search

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти