Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Electro-Voice ZLX 15P чи RCF ART-715mk-4 (2)
Electro-Voice ZLX 15P чи RCF ART-715mk-4 (2)

Що краще взяти Electro-Voice ZLX 15P чи RCF ART-715mk-4 (2)?

звісно що RCF але ще є Electro-Voice ELX 115P , тоді вже на ваш смак , треба слухати і порівнювати .

4 серію RCF 715, я думаю, мало хто чув, щось сказати про неі можуть хіба що ті, хто іі продає. Щодо 3 серіі RCF 715, то люди скаржаться на провал частот в голосовому діапазоні (важко співати) та на "колючі" високі частоти. Хоча ,як на мене, колонки вартують уваги за свою ціну, мають невелику вагу та хороший тиск. Про EV сказати нічого не можу, тому що іх не чув!

Особисто я за ZLX. Знайомий вже третій рік не може натішитись, вже й сабіка до них придбав - ELX118-P. Щоправда з сабом я їх ще не слухав, лише на днях приїхав. А от на самих ZLX навіть працював - звук коштує своїх грошей. А ще в придачу чудовий DSP, зі зрозумілим дисплеєм, яким може керувати навіть дитина. З ELX115-P ці колонки не порівнюються, оскільки вказані Buno моделі з пластика, а ELX - дерево. Хоча я сам прихильник дерева...

Так я знаю що ELX-дерево і ті самі гроші що RCF-пластик і особисто мені подобається звучання в дереві , сам маю JBL PRX 835 вони теж в дереві і 3-х полосні , хоча RCF 715 їх перекрикують по потужності  звуку а вот по якості і низам JBL PRX 835  набагато кращі ніж  RCF  , так я знаю що тут нема чого  порівнювати 3-х полосні до 2-х і щей дерево і пластик , і цінова категорія не та , але до чого я веду , що RCF 715 , звучать класно на свою ціну і щей досить голосно .

 

Дуже влучно сказано "перекрикують". От і я про те ж. А от EV ZLX15-P звучать доволі прозоро, і читабельність у них на потрібному рівні.
Не все те добре що голосно "кричить".

Повністю звами згідний , не на великі зали ZLX 15p хватає з головою і буде якісне звучання , а вже десь  на відкритому повітрі а бо ддосить великі зали , то з часом можна взяти до них саби , але на відкритому повірті скільби би не було потужності звуку то завжди мало .

От ми й дійшли з Вами згоди, що, в даному випадку, все-ж таки ZLX буде трішки кращим варіантом ніж ART. В залі на 120 чоловік їх цілком достатньо. А от на відкритому повітрі люба акустика потребує саби. 
Давайте будемо відучувати людей(наших з вами потенційних замовників) від поняття: "Гарно хлопці грали - ГОЛОСНО!". 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти