Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Система Персонального моніторингу на весіллі
Система Персонального моніторингу на весіллі
(((Оптимальний варіант - квадро... З 4-ох колонок ))) А про Акустична Замекання чули колись!

не у всіх є 4 топа і не завжди є можливість поставити 4 топа по периметру,хоча я пробував так ставити - звук сподобався,непотрібно великої потужності і на всьому майданчику все чути

А про Акустична Замекання чули колись А ТОЧНІШЕ..? КОРОТКЕ  В ДРОТІ, КОРОТКЕ В ШПАКІВНІ (В КОЛОНЦІ), ЧИ МОЖЕ УСІЛОК.... ЩО САМЕ???  БО НЕ МОЖУ ЗРОЗУМІТИ КОНКРЕТНОГО ПИТАННЯ...

Акустичне замикання це коли дві схожі частоти стикаються і гасять одну-одну тобто одна звукова хвиля знаходиться в фазі а інша в противофазі. Якщо щось не так то виправте мене можливо хтось краще це знає)))

Щось вже відхилились від теми. Щодо моніторингової системи щось мені наушники більш до душі бо не треба ще монітор тягнути, але є питання щодо тих наушників як їх підключати через аукс чи через вихід на наушники?

Якщо вам потрібно чути ввесь мікс - то на наушники. А якщо лише себе - то можна й на аукс, а там вже ручками пульта виведете потрібний Вам мікс. Хоча правильніше, все-ж таки, вихід на наушники... 

Саша Новіцький

Якою саме радіосистемою користуєтесь?

Andrew James За акустичне замикання правильно відповів! До чого це я , Не можна класти колонка на протів колонки Тому що напевній чистоті буде виходити акустичне замеканя, а чистота буде залежати від відстані між ними (чистоту даже легко можна прорахувати). Тому як на мене краще направляти звук від себе, а насебе тільки монітори!!

Вже більше шести років використовую систему квадро (одна (колонка) майже на себе - інші в центр кола),  ше м такої х...ї не чув. Можливо таке стосується більш (крутих колонок типу) скве, маг, парк і т.д ..

Це стосується і rcf jbl та інших фірм. Я таким способом практикував позбавлення різного гулу та ехо навпротів основного порталу ставив підзвучку але в противофазі тоді ці проблемні частоти вираховувались з спектру і гул зменшувався

Я таким способом практикував позбавлення різного гулу та ехо навпротів основного порталу ставив підзвучку але в противофазі - для тких завдань все таки краще використовувати еквалайзер 32 смуговий або параметричний з 4 (як мінімум) Q 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти