Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Віртуальна гарантія від Парк Аудіо - або як попасти на розвод
Віртуальна гарантія від Парк Аудіо - або як попасти на розвод

Хлопці - сьогодні хочу поділитись прикрим інцидентом, який мав місце із фірмою Парк Аудіо. Останнім часом фірму хвалять за продукт, але сьогоднішній випадок показав про відсутність сервісу у наших підприємців. Ну все по порядку...
Пів року назад на один народний дім (клуб) за обласною програмою були віділені кошти для апаратури. У мене вони попросили консультацію і я склав сетап на ті кошти. Були куплені саби і активний мікшерний пульт ПМ 2402 - 1 кВт на сторону. В принципі до апарату нема питань - все дуже непогано звучить за ці гроші - для сільської дискотеки вистачає. Але місяць назад сталась проблема - відкрутивши 4 години дискотеки і поставивши апарат на тиждень відпочивати,.. на наступній дискотеці пульт не запускався. Не запускався вірніше підсилючав -він після старту працював 2 секунди і виключався - при тому загорялись лампочки кліп - перегрузу. Ну штатний варіант - спрацьовував захист при тому пульт працював справно. Оскільки виробник надавав 3 річну гарантію - то прилад відвезли в магазин в якому купляли і він передав на Вінницю на завод. Яким для мене сьогодні було сюрпризом почути що за ремонт я повинен заплатити 250 гривень і відмітки в паспорті про гарантійне обслуговування не було(магазин ні при чому) бо випадок не гарантійний. Передзвонив на Вінницю до менеджера олександра і він розказав байку - Виявляється в пульті була трішки вдавлена ручка вибору програм процесора ефектів і їм довелось замінити плату - вона коштує 250 гривень і по гарантії не міняється бо це механічне ушкодження. Відповідь на моє питання по тому що не працював підсилювач - я отримав :
1 Підсилювач проганяли на стенді і все працювало
2. Ручка ревера була "вдавлена " і вони замінили плату
Я був просто у шоці - виявляється за 17 років моєї музичної діяльності - я просто "профан". З мене наглим варіантом робили клоуна
До речі блок після Вінниці все таки працює і захист не спрацьовує
Ну сказали б що блок пробили і можливо при транспортуванні осталась така оказія з ревером(при тому що до магазину я приніс зовні ідеальний апарат). Розумію таким чином можна відбити кошти на потрачений ремонт, але не робити з клієнта ДУРНЯ. 
Мені якось прикро, що така фірма за 250 гривень зробила собі таку антирекламу. Я тепер принципово уних нічого не куплю, хоча до цього часу багато речей мав ПАРКІВСЬКИХ
Пост написав щоб інші мали приклад мій для майбутнього (не приведи Боже)
П.С. В магазині мені показали всі чеки по транспортуванні(за яке я не платив) і за ремонт ручки ревера - 250 грн
У нас як не було сервіса так ще довго не буде. І лишній раз переконався, що покупка фірмових речей себе виправдовує - хоча б сервісом. Особисто для мене Парк вмер назавжди. Вибачте за такий довгий пост, але вік живи вік вчись

В мене був казус з підсилювачом (на контактах комар пал смертью храбрих) - пропадав канал,поїхав прямо на завод ,віддав на прохідній майстру,через 20 хвилин принесли на прохідну уже готовий без проблем, і безкоштовно,а була можливість протримати до вечора і дати лапші за гроші,так що на заводі думаю розводити не будуть, в теперішній час за клієнта треба боротись.

Дуже багато разів мав справу із парк аудіо. Завжди допомагали і все вирішували швидко. Я би не відкидав людський фактор користувачів приладом.

Володимир Куцик - ну а як наш укроєврей - посередник по інакшому має заробити?!

Дискотека,клуб,село та цього вже вистарчає-звідки така впевненісьть у вині виробника! Механічні пошкодження до гарантійних зобов'язань виробнка чи продавця не відносяться зовсім(тому і не відмічали у г.талоні..)У європі є так,що після ремонту який був зпричинений з вини користувача прилад втрачує гарантію назавжди і оплачується кожна сервіс-година плюс запчастини.Одним словом розбив,зламав,залив-допобачення гарантія назавжди.Можна лише застрахувати будь яку річ страховою компанією і на різні випадки життя (вкрали,загубив,розбив,залив,втопив, ітд..) тоді вже відшкодовує страховик,правда це не дешево коштує.

В гроші Вас вкинув ваш магазин котрий переправляв залізяку на завод (як виявилось переправив неакуратно раз ручка вдавлена). А завод, я більш ніж впевнений, тут ні до чого - прийшла залізяка виконали ремонт відправили назад - всі питання до продавця (чому не заповнив талон при продажу, чому неакуратно провів пересилку товару). А який договір по гарантійних ремонтах у продавця з виробником, ніхто ж не знає, правда, (при умові що продавець бере товар безпосередньо у виробника, а не через "любих друзів"). Мав я в житті нагоду довший час працювати в одному з музичних магазинів і скажу що по гарантійним ремонтам є нюанси не зовсім приємні для лабушні про які не будуть вам казати чи то ввічливо промовчать у музмагазинах. Завжди вимагайте повного і точного заповнення супроводніх паперів при покупці стане у пригоді на випадок "відправки на заводський ремонт". У вашому випадку якщо блок відправляв магазин, а не ви власноруч то і винен у тих "платах" магазин, а отже він і повинен був оплатити суму ремонту. 

З Парком вже дружимо давно! І Я, І мої друзі та колеги, понакупляли там різну купу обладнання, і топового і бюджетного! Ще не було випадків щоб компанія вдарила "лицем у салат"!  Був випадок з гарантійним ремнотом у мого друга, "протектив" саб - зробили за копійчану ціну (заплатив лишень за запчпстини). Влодзю, проблема не в Виробнику а в Дилері скоріш за все!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти