Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювач Electro-Voice Q99 або JTL pro St T4m
Підсилювач Electro-Voice Q99 або JTL pro St T4m
Підсилювач Electro-Voice Q99 або JTL pro St T4m (Елесеева) із імпульсним блоком живлення. На даний час маю підсилювач EV Q99 та акустика EV zx5. Причина зміни підсилювача ( ВАГА).... ШАНОВНІ КОЛЕГИ Ваша думка? Дякую!

Не знаю як імпульсний, але мають мої друзі ДжТЛ Т-4 трансформаторні (звичайно важкий) але то є бомба! 

ТОБІ ЛІПШЕ ВЗЯТИ ДЛЯ РОБОТИ   BERINGER INUKE  NU 6000DSP ,І ПОТУЖНІСТЬ  БІЛЬША  І ВСТРОЄНИЙ DSP,І  ГРОШЕЙ МЕНШЕ СТРАТИШ,І ЛІКВІДНІСТЬ БУДЕ

 

Для  zx5 рекомендую підзбирати $ і взяти EV CP4000, або  3000-ий.  Легкий, надійний і видає досить якісний звук. http://electrovoice.com.ua/cp-4000s 

Виробник рекомендує для EV ZX-5 підсилювач EV Q1212. Навіть Dynacord PM1000\3 для них заслабкий, перевірено...

Electro-Voice Q99 - однозначно ні, не розкачає

Dynacord PM1000\3 - однозначно ні, не розкачає...

JTL pro St T4m - не бачив, не чув))

Відкрийте ПАСПОРТ EV ZX-5 , там чітко написано який потрібний підсилювач!

Так людина хоче щось легше, а вага Q1212 17.7кг. вага СP4000 8.7кг. - думаю різниця велика, вже не розповідаю про якість...

Так людина хоче щось легше, а вага Q1212 17.7кг. вага СP4000 8.7кг. - думаю різниця велика, вже не розповідаю про якість...

Навіщо йому купляти СP4000, коли виробник рекомендує 3000-ий ?

Відповідь до  для EV ZX-5 підсилювач EV Q1212. а вище  (читайте уважніше) я вказав  взяти EV CP4000, або  3000-ий.

Дуже дякую шановні колеги!) Але хочеться щось подібне легше,і не втратити якість....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти