Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » EV ELX115P - RCF 715 mk2.
EV ELX115P - RCF 715 mk2.

Що краще купити для роботи на вулиці. ( 50 - 80 чоловік)?

Особисто я за EV ELX115P. Дерево є дерево... 
Для роботи на вулиці, по можливості, бажано добавити саби по 800W. На ELX115P вмикаєте режим роботи з сабом, таким чином колонка працює як топ. Це подовжить термін роботи колонки розгрузивши динамік від низьких частот. А якщо ще й використовувати процесор, наприклад той же DBX DriveRack PX, то при теперішніх цінах цілком працездатний, звучащий та окуплюваний варіант. Але якщо фінанси співають "Очи чёрные" то це все можна відкласти "на потім", і працювати на самих ELX115P!!!

Однозначно EV-ELX 115, на повітрі вони кращі, RCF на повітрі програє низом, без сабів працювати не можна, коли додаєш потужності низ десь ховається, а на електровойсі навпаки, перевірено на собі. 

ovdigor, Ви пишете за пасивні 115 чи активні 115P?

за активні, а якщо пасивні то тільки з підсилювачем EV Q99

Однозначно Electro-Voice ELX 115 Р  1000%,   а  RCF 715 mk2  вона просто КУРЕ  що навулиці , що в залі    вибір за вами .

На вулиці два топи = радіоточка!

На крайняк купляти топи з двома 15 дин.

Вулиця - то однозначно савбуфери!

 

Шановні колеги, я слухав EV ELX115P і  RCF 715 що в залі що надворі,по якісті звуку ELХ 115 красиво прозоро звучить,а ELХ115Р ще лучше,в активних елх вокал звузить красиво.То я вам скажу що прислухайтесь що люди підказують.А так на угад доказувати і спорити якщо ти не чув чи не зрівнював нема смислу.

Я особисто вважаю, що EV ELX115P одні із самих збалансованих акустичних систем по відношенню ціна-якість.  По-перше:  самодостатня АС (в дереві!!) за розумну ціну на якій можна працювати на повітрі, на вказану кількість чоловік як пише автор теми. По-друге, ELX мають на мідбасові частоті так би мовити прикольний "тичок" для танцювальної музики і для вокалу. В RCF 715 навпаки, при потужності ці частоти губляться тому і важко вокалістам в них співати. Варіант використовувати тільки з сабвуферами на 50-80 чоловік, штуки 4 думаю достатньо буде ))), Радість відеоператору буде і гостям, що багато місця де можна щось покласти на них ))))....) По-третє, хороша АС має бути в дереві! Тут говорилось про радіоточку, є таке... Але інші АС в пластику недотягують і до радіоточки ). Мало того, у всіх нас різні смаки і вподобання яким має бути звук. Особисто для мене, без саббуферів- краще тихіше, але якісніше, чим "колихати рубаху" з неймовірними спотвореннями і не узгодженими частотами топ-сабвуфер. Все що краще звучить буде набагато дорожче. Все що написав, це моя особиста думка. Так що я беззаперечно за EV ELX115P.  (P.S. В ресторані, посуда і акустика не має бути із пластику )

Користуємося ELXами в поєднанні з сабами Парк Аудіо 5115p. На зал - ідеальне рішення. На вулиці вигрібають, але відчувається вже, що потрібен запас. Хоча звуку предостатньо. Стосовно ELX: на спввідношенняціна-якість нарікань немає. Єдине: при використанні у режимі FULL RANGE прекрасний низ, однак придавлюється середина, немає достатньої прозорості та читабельності. З сабами у режимі WITH SUB - все звучить прекрасно і збалансовано.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти