Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Soundcraft ui12 ui16
Soundcraft ui12 ui16

Так, так. Підтримую попередній пост. Також по звучанню Ui-12 та Ui-16 відрізняються?

Чи варто міняти Roland VM-3100 на Soundcraft Ui 12?

Привіт усім. Працюю на крафті ui12 в Польщі. Апарат супер .Від ямах mg і берінджера з ефектом від Кларка набагато кращий.На старій проривні відтворював мп3 -сьогодні обновив прошивку -мп3 бачить але не відтворюк. Але появився запис в wav.на флешку (відтворює).Звук чистий та прозорий. Ефекти можна редагувати під себе. Компресор не погано працює і головне AFS2 (придушення зворотнього зв'язку )якщо Добре відстроїти свисту в колонках не почуєш навіть на великій потужнності. За свої гроші пульт супер.

І все-ж таки повторю своє запитання.
Чи варто поміняти Roland VM3100 на Soundcraft UI12?!!

Так, вартує. Можливо хтось близько біля Вас працює на такому пульті - пошукайте, під'їдьте і послухайте - не пошкодуєте.

stepan-giga, дякую за відповідь.

Доброй ночі, колеги. А чи є велика різниця по функціональності, між  behringer xr16 і soundcraft ui16.

Ps. всі плюса і мінуса. по цих двох агригатах.!!!!

Мав змогу попрацювати на даному апараті. Апарат для халтур просто бомба після нього на аналог не хочеться дивитись на мою думку ніякий аналог в цій ціновій категорії не зрівняється з ним. Думаю з часом собі придбати Ui16. Але є один нюанс у нього трішки шумні передпідсилювачі. 

Функціонал приблизно однаковий, що в бехра що в крафта. Але є один нюанс, - Бехри комплектуються предаками від Майдаса і цей нюанс як на мене вирішує все.. ))) Тому й працюємо на бехрі.. за 2 сезони жодних претензій. Але якщо брати то брати 18 - тку, між ними невелика різниця по ціні, але по функціоналу між ними прірва.

Працював також на Behringer X Air 12 є один мінус який мені дуже не подобається це те що немає кнопки Тар на головному вікні. Але то до цього можна звикнути!!

Хто де купував? Якщо не секрет. Просто є гарні пропозиції,але не в офіційних магазинах.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти