Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Спину схопило
Спину схопило

Не зовсым в тему форуму, але всі ми щось таскаємо. Ось і я підірвав собі спину переносячі обладнання. Підкажить може у когось було подібне і у кого хто лікувався? Чув про Інститут Вертебрології і реабілітації, що там непогано, хтось лікувався в них?

А скиньте контакти...мені також треба...шийний остреохондроз замучив...

 

Пройшов все від "а" до "я" перший раз "впав" з колонкою на коліна в 2004р. Вже переніс 2-і операції на хребті. Інвалід ІІ-ї групи ... на 50% неходячий ,але ще в кабаку. А все через те ,що небуло такої теми, і небуло кому підказати що робити ,або порадити ,або просто написати потрібний номер трелефону. Ніякої реклами... телефонуйте на мій номер... 0972777484 можливо мої поради, комусь врятують здоров'я. 

К врачу надо с таким, а не на форум.

Кіровоградська обл,м.Знамянка,там є хороша лікарня,радонові ванни,масажі і т.д.,рекомендую,сам був там 2 роки назад,маю проблему також з спиною,думав що родю як зажало нерв,на сьогодні такої проблеми(так як боліло раніше) не маю.Досить непоганий сервіс,кімнати,харчування,і все в одному  приміщенні(теплі коридори),я був зимою то ж суперово.Знамянська бальнеологічна лікарня.Всі справи в сторону і вперед,я теж впирався поки не прижало.

Шановний. Не пожалкуйте часу, приїдьте до Одеси. По цьому питанню є геніальна людина Надія, яка Вам виправить за 1-2 сеанса Вашу спину і забудете що вона Вас взагалі колись боліла. Таких фахівців як вона тільки 9 на Україні. Єдинна проблема попасти до неї, бо вона виїзжає дуже часто за кордон лікувати багаті сім'ї. Дам номер, а далі по бажанню. 0501880733 Надія. Приймає в м.Одеса, готель ,,Аркадія,,

Якщо зажало нерв і він воспалився - тільки капельниці,уколи і т.д. ніякі вправляння,бо можна залишитись інвалідом,я теж звернувся до цілителів-самоучок,потім серед ночі визивав швидку,тільки до медиків а краще в медзаклади які на цьому спеціалізуються

Колонки по 38 кг як іграшки тягаю. Кажу нераз "Хлопці, не скачіть, бо як візьму в руки то їй же Богу не вирветесь!" Але також є проблеми зі спиною. На коліна падав. Як шпигонуло то не зрозумів, що і сталось, тільки хоп, і вже на колінах. Два дні відлежатись і все проходить. Правда таблетки дуже допомагають. В таких випадках приймаю (коли починає пострілювати в спині імпульсами болю) то приймаю ОРТОФЕН 3 шт на день і більше нічого. Але не раджу пити більше як 2 дні поспіль, організм звикає і доведеться тоді переходити до більш потужних ліків.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти