Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Пiдсилювач Qsc.
Пiдсилювач Qsc.
Цiкава доля у пiдсилювача! Якби прийшлося придбати, то вже й не знаю як би то виглядало! Я так зрозумiв, що можливо наткнутися на пiдробку? Чи навiть не знаю як правильно сказати, Василь, Житомир,Китай, Рассея...вже запутався.

Правельніше сказати копію...і дуже непогану копію....Через мене пройшло їх чотири штуки...жодних нарікань....за ті гроші кращого ,незнаю чи вдасться найти...хіба дуже дуже Б/У

Тобто пiдсилювачi Qsc вважати ДОБРОТНИМИ ? Бо я зрозумiв так. Дякую щиро шановнi!

Так....100% Добротним....

Не знаю як підсилювачі від Василя. Але читав сервісну статистику що QSC рідше ламаються в порівнянні з Краунами. Тобто займають 1 місце по надійності.  Але це десь на форумі американському було. А найбільше попадають в ремонт Берінгер і Півей.

може хто знає де можна придбати регулятор гучності до qsc?Саму верхню частину

Я так зрозумiв, що можливо наткнутися на пiдробку? Чи навiть не знаю як правильно сказати, Василь, Житомир,Китай, Рассея...вже запутався.

Якщо хочеш придбати собі оригінальний QSC  то будь готовий викласти трохи  грошей бо вони коштують не дешево.  А щоби не купити підробки то зайди на сайт QSC  подивися по моделях я думаю по фотках відрізниш де оригінал а де підробка.

 

може хто знає де можна придбати регулятор гучності до qsc?  Саму верхню частину

 

http://www.fullcompass.com/brand/QSC_QSC/Replacement-Service-Parts.html?page=2&query=&categoryOrder=Bestselling&view=&ipp=24

 

Можу тут купити правда доставка дорого обійдеться

Чув таке що у Василя у Львові вони були набагато кращі ніж зарас у Житомирі, тому мені радили шукати б/у той що колись робився у Василя!!!

 Напевно наоборот теперішні кращі .Взяли місяць назад дуже задоволені. 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти