Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть набити базу пісень!
Допоможіть набити базу пісень!

Всім привіт!
Почну з короткого представлення. Звати Тарас, працюю і проживаю в Львові, сам з Тернополя. В Тернополі маємо весільний гурт (вже 7-ий рік по весіллях), в Львові працюю в ІТ компанії.
Для чого тут пишу? Часто, коли появляється нова пісня, яка в усіх на вухах і половина гостей прибігає з проханням її заграти, як правило, нормальної мінусовки нема (є мінімальні заглушки і тп штуки). Для деяких пісень ще досі немає студійних мінусовок. Так от, на своїй основній роботі я займаюся системами штучного інтелекту і нещодавно натрапив на один цікавий метод розміксовування музики. Не можу гарантувати, що він відразу покаже феноменальні результати, але попробувати як він працює хотілося б. Що для цього потрібно? Це команда програмістів, яка готова спробувати таке зробити (такі хлопці знайдуться), це потужні комп'ютери (також є в наявності) і останнє, мабуть найважливіше, це готові дані. Що розуміється під готовими даними? Це має бути пісня (оригінальна зі словами) і відповідна їй мінусовка (тобто та сама студійна мінусовка, але без вокалу). Більше таких наборів - кращий результат. В ідеалі, було б добре мати коло 100тис таких пар, але для початку можна спробувати наприклад з 1000 штук. Якщо хтось має в наявності такі записи - напишіть! Думаю такий продукт буде корисний для всіх.

Якщо когось цікавлять деталі - можу коротко розказати. Дякую всім, хто не полінувався прочитати!  

Це зробити неважко. Знаходите по цьому сайту (та інших подібних) аранжувальників. Даєте їм завдання, вони пишуть мінуси. Або домовляєтесь за мінуси у правовласника - співака, гурту, продюсера чи лейбла.

Питання:

1. Що таке "розміксовування музики та навіщо воно треба?

2. Яка роль у цьому всьому команди програмістів?


3. Де Ви плануєте брати кошти на оплату роботи аранжувальників та домовляння з правовласниками?

Про мету такого заходу не питаю.

 

Для початку, розміксувати - це просто відділити вокал від пісні, тобто зробити мінусовку. Роль програмістів у тому, щоб написати такий продукт. Я знаю, що є вже багато готових програм, які роблять подібні речі, але тут інший підхід, якісно новий. Щодо бюджету, то його поки нема( 

Що заважає почати робити? Програмісти у Вас є, комп'ютери теж. Оригінальні пісні - в інтернеті.

Потрібні оригінальні пісні і оригінальні мінуси (тобто мінус має повністю мпівпадати з піснею)

Не прийми за образу,але краще цей час віддати навчанню на якомусь інструменті.наприклад на сопілці...

Для початку, розміксувати - це просто відділити вокал від пісні, тобто зробити мінусовку. Роль програмістів у тому, щоб написати такий продукт. Я знаю, що є вже багато готових програм, які роблять подібні речі, але тут інший підхід, якісно новий. Щодо бюджету, то його поки нема(

Для вирішення проблеми, в першу чергу, потрібно чітко сформулювати завдання і розуміти шляхи його вирішення. Наразі бачу немає ні одного ні другого. Тому не допоможуть ні програмісти ні їх потужні компютери.

Загалом "...якби я мав рибу,  то робив би консерви, але не маю бляхи....."

P.S. підозрюю, що просто треба мінусовок

Якщо "Потрібні оригінальні пісні і оригінальні мінуси", то навіщо тоді програмісти і потужні комп'ютери? Адже весь звук потрібен вже готовий.

 "підозрюю, що просто треба мінусовок" - не треба, їх є досить, наприклад на цьому сайті. Усі в вільному доступі. Проблем в цьому не бачу - сиди і качай!

Щодо "Не прийми за образу,але краще цей час віддати навчанню на якомусь інструменті.наприклад на сопілці..." - на сопілці також граю і одне іншому не заважає.

Тепер щодо цього "Якщо "Потрібні оригінальні пісні і оригінальні мінуси", то навіщо тоді програмісти і потужні комп'ютери? Адже весь звук потрібен вже готовий." - для того, щоб система автоматично відкидала вокал від пісні, тобто на вхід приймала пісню, а на вихід видавала мінус, спочатку їй потрібно "згодувати" багато готових прикладів, тобто дати на вхід пісню і вказати, що на виході повинна бути саме така мінусовка. Тут детально описано http://www.cs.dartmouth.edu/~sarroff/papers/sarroff2014a.pdf  (це так між іншим). При перегонці багатьох прикладів, система буде знати, чим саме відрізняється пісня від мінуса і тоді, давши їй на вхід пісню (іншу, без мінусовки) можна одержати цю ж пісню без вокалу. Цей процес називається тренуванням моделі, тобто автоматичним пошуком параметрів (https://www.youtube.com/watch?v=srIcbDBAJBo коротке пояснення як системи "вчатся")

тобто на вхід приймала пісню, а на вихід видавала мінус

Тобто ви ставите собі завдання поставити на потік виробництво піратських мінусовок?!!!

Я правильно зрозумів?

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти