Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Креслення сабвуфера
Креслення сабвуфера

Допоможіть будь - ласка, Маю динамік  MAG 1545 . Хочу зробити на його основі рупорний сабвуфер. Знаю є хороші спеціалісти, Допоможіть будь ласка з кресленням. Дякую! 

Хотів написати ще вчора,але стримувався,але так як ніхто не порадив ще нічого-напишу свій досвід.мав 2 топи,і 2 саби саморобних-рахували обєм ящиків,підбирали матеріал,з середини пробували і войлоком,і паралоном -одним словом-коли послухав ті самі динаміки в заводських ящиках-зрозумів що я єрундою страдав.Я вам до кінця тиждня,якщо знайду на старому ноуті креслення і схеми на різні колонки -то скину.Зараз маю заводську акустику-ніколи на самопали не перейду.Тут вже як вам видніше-якщо є робота,і є звідки відбивати апарат-то одне-а,якшо десь колись-то думаю і так піде.Якщо не помиляюсь-то тут на сайті мала б бути вже подібна тема-і креслення тоже.

Одного разу хотіли для себе зробити щось подібне на монітор (такий собі мінікомбік) )))...

Знайшли ось тут:

http://audiosila.com/category/predlagaemye-konstrukcii/

 

Вибачте, але це дурна затія.....Це дуже індивідуальне завдання - щоб виговити корпуса під динаміки. Продайте Ваші вуфери ( може комусь потрібно ). Якщо задатись даною ціллю - то беріть як мінімум B&C там хоча б єкреслення. А на рахунок "самостійного" виготовлення акустики - лишіться цього "ровера". Хіба у Вас є майстер,який налаштує фільтра і всі інші параметри....( ІМНО власний досвід )

Дякую!

 

РОман, під які динаміки дане креслення?

Romaniv ... Так на фото у верху написано ж - " Tapped Hоrn 15' "..)))) 

ТаппедХорн з 18фанери...+динаміки то буде пЦ.Тре' буде автонавантажувач до нього.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти