Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Порівняння Technics SX-KN2600 і Yamaha PSR 1500
Порівняння Technics SX-KN2600 і Yamaha PSR 1500

Всім доброго дня. Допоможіть будь ласка. В мене Ямаха 423 і пора прийшла купувати щось краще. Бюджет в районі 400 $. Мені запропонували Ямаху 1500 і Технікс 2600. Що краще? Спробувати пограти самому з початку на цих інструментах в мене немає можливості. Чи можливо взяти взагалі щось інше? Але обов'язково з гніздом під USB чи CD.  

З технікс я зав'язав. Порекомендуйте синтезатор в межах до 400$ для гри в домашніх умовах. Не для виступів. Щоб було багато стилів, переходів, пресетів і т.д. з обов'язковим USB або СD.

Roland E-50

Якщо для дому, то люба Ямашка - ПСРка, яка втиснеться у Ваш бюджет....

Я для себе вирішив, що хочу Ямаху ПСРку. Зараз вибираю між 1500 і S 710.  Як на мене, то вони нічим не відрізняються, але 710 коштує дорожче, от і думаю чи варто переплачувати .... Можливо хтось підкаже хто грав на двох ???

710 звучить 

На 710 кращі тембри ?

Я вважаю, що обидва з вищчеперерахованих синтезаторів відмінно виконані, але вибір програми індивідуальний. Якщо питання тільки у ціні, то сміливо беріть  тий, що дешевший.

Як на мене

 якщо є те що шелестить))то я би брав 710- ту.Все таки це новіша клавіша,та звучання трішечки краще,екран чіткіший...Вибір всерівно за вами)

Була у мене psr-1500 потім psr-s910 то перший варіант мені більше подобався! імхо

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти