Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Який з цих мікшерів краще взяти.
Який з цих мікшерів краще взяти.

Шановні колеги музиканти! Допоможіть будь-ласка з вибором пультів, бо немає можливості послухати. Ось перелік: Аллен Хіт Мікс Візарт 12-2, або 16-2, Ямаха МЖП 16Х, Меккі ЦФХ16-2, Соундкрафт ФХ8, або ФХ16, Ямаха 01В. Наперед Вам щиро вдячний за будь-яку допомогу. Хай щастить Вам та Вашим родинам.

16-у Ямаху, якщо для живої забави. 01-у, якщо для студії. У всілякому разі, я б робив так. 

Аллен хіт або саундкрафт.

На ямасі є одна кльова річ-компресор на мікрофонних каналах-шо трохи  суттєво позначається на звучанні.Суто моя думка

Святослав,ти вже два роки оприділяєшся і ніяк не можеш вибрати. Моя порада- ти просто купуй і пробуй,а як не сподобається то продавай. Я вже чотири пульти поміняв а ти далі думаєш.  Купуй і пробуй,самий оптимальний варіант щоб все розкусити в пульті то мати його дома. Тільки на мою думку Ямаху не бери,хоч там  є компресора то вона все одно звучить дубово( ну правда це тільки моя думка )  Бери або Соундкрафта або Аллен хіта. Ці будуть звучати краще.   Ну ясна річ що вибір і так залишається за тобою. Удачі тобі у виборі.

Він вже клавіші  купив не послухавши доброї поради - тепер ролянда три роки продає ...но то  ніц страшного , якщо все  ж таки ,після довгих-довгих пошуків, він все таки знайде  свій пюпітр  до G70  то їнструмент зразу зазвучит шикарно.

Ну , а купи  тепер зразу пульт ... а він вДруг  окажиться , например, без паска на шию -  то вже і за пятілєтку потім не продаш 

Мікшер вже куплено. Тему закрито.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти