Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Що впало - не пропало
Що впало - не пропало

Музики, хто загубив пакет з мікрофонами  в с. Тяпче,( на перехресті, біля каплички). Місцевих музикантів обдзвонив, кажуть нічого не губили.

То те саме, якби запитати хто згубив на перехресті 1000гр. !!!  Питання в такому разі ставиться по іншому.  ....Чи не губили Ви , шановні, на такому то перехресті , музичне обладнання?. Якщо так- то що саме.  А так я можу сказати що це я загубив ті ж мікрофони.   І ще скажіть, що хай менше бухають, бо такі музики нахр---н нікому не потрібні на сьогодні !!!

Не часто ту пишу але фраза "Чи не губили Ви , шановні, на такому то перехресті , музичне обладнання?" дуже розсмішила)) То ви серйозно чи жартуєте))

Думаю, що в пакеті міки які мають хоч якусь напись..?  Ну і не кожен може бути в тому селі. Так що, може завтра хлопці переспляться тай почитаючи цю статтю віднайдуть свою пропажу.

Я не губив але честь тим людям, що повідомляють про знахідку,  бо могли ж бо просто десь продати і все на тому. А зараз, коли знайдеться той, в кого пропало, нехай скаже які саме мікрофони, можливо шнури якість були, чи то може радіо-мікрофони, варіантів багато.

Vasa, а що я не так написав??? Ти що по життi vasa-хохотун??? Ти пошивили шурупами а потiм пиши, а краще взагалi нiчого не пиши.

Привіт всім! Якщо написати які саме мікрофони, то ''власників'' знайдеться багато. А щоб щось загубити, то не обовязково бути не тверезим. Думаю, що в суботу хлопці розпакують чемодани і помітять пропажу.

 

Вадим Тулейбич, Соррі, якщо чимось Вас образив...

Вась, та не образив ти мене зовсiм (вибач що на ти), я приблизно навiв приклад запитання.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти