Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Динаміки Fane. Що скажете про них?
Динаміки Fane. Що скажете про них?

Маю два динаміки FANE STUDIO CX 15 PA COASSIALE. Ніде не можу знайти про них інформацію. Маю до них заводські фільтра,. Динаміки стоять в квадратних пачках(люди питаються і сміються чому я саби на стойки ставлю.) ніде не бачив таких пачок в сателітів. Мені звук не дуже подобається бо рупор виходить з НЧ динаміка, получається якась каша. Може хтось має якусь інфу. І ще одне питання чи буде краще звучання якщо підібрати якісь пачки щоб окремо стаяв НЧ динамік і окремо високочастотна головка?

Колонки   німецької фірми КМТ   і грають вони( в оригіналі) чіткіше і зібраніше ніж , наприклад,  JBL MR-825

Мають підвіс  -   це вже наворот недешевої акустики .

 А сміються очевидно  по іншій причині

Динаміки стоять в квадратних пачках

бо рупор виходить з НЧ динаміка

Ці динаміки каоксіальні, так і повинно бути

люди питаються і сміються чому я саби на стойки ставлю

Вони мало в житті бачили

бо рупор виходить з НЧ динаміка, получається якась каша

Каша не від того,  проблему шукайте в іншому місці

А сміються очевидно  по іншій причині

Яка причина?

Каша не від того,  проблему шукайте в іншому місці

де ту проблему шукати?

 Якщо вони в даний момент звучать не "айс" - значить можливо "бачили"    невдалий   ремонт .

Коаксиальні динаміки то переважно йдуть на монітори,  якщо нема в інтернеті інформаціїї то можлмво вже давно не випускаються. Переважно динаміки цієї фірми гарно грали,  але якщо їм років зо 20 то вже якість буде зовсім інша. 

Не завжди. Якщо динаміки збережені і перебували в сухих приміщеннях і їх не мучили то ще довго будуть грати,хіба щоб не дати їм добре під хвіст. Як у нас кажуть що з дурі можна і той зламати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти