Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Диджей чи Жива музика, як зробити вибір )))
Диджей чи Жива музика, як зробити вибір )))

https://www.youtube.com/watch?v=ANf_wiVDCPU   коментувати не буду   ....  думки різні  ...  таке то воно ..

 

це вже земляче на вибір - того хто замовляє музику.

теж вірно !!  та є   нюанси     в його тлумачені 

Що тут сказати більшість із Нас вже давно діджеї тілько "обрізані"....))) Тобто класну, записану лєвим професійним дятьком музику витончено доповнюєм своїм фальшивеньким але однозначно неперевершеним вокалом....)))) Хлопці не бийте мене спітчами, я такий самий )))) 

   Просто мені здається, таке відео було-б неможливим якби музиканти були-б дійсно музикантами....Просто Люди дивляться на те що зарас відбувається в нашому бізнесі і доходять досить таки логічного висновку....)))

 

bodja bear     бачиш   .. тут не про нас з тобою він говорить   !! а саме про живу музику  ...

Ще було сказано, що молодятя замовили чисто Українську музику, і гості потерпіли це знущання 20хв. !!!  Тут виникає питання до тих колег  які не співають російськомовних пісень . Ви теж так знущаєтесь над запрошеними ???    О то не мішайте політику до нашої праці і грайте  всі пісні на яких люди виросли, бо через 20 хв, залишитеся лише Ви та замовники.

vovan7bud Та я нібе до "живої" музики теж відношення якесь маю ,бринькаєм як мієм))))  Але якщо чесно зарас в мене творча пауза ...часу нема, та й достав добряче той театр абсурду...якщо десь щось граю, то виключно ради власного задоволення... довольний як слонь )))

Ще було сказано, що молодятя замовили чисто Українську музик

Пан Корг І30 та то ще не факт що то там за музика була і що за гості, та і сам той тамада,персонаж ролика , глист добрий...Самі знаєте що забава забавіі не рівна ,буває так що найкраща музика, з найкращим репертуаром,вокалом і живими інструментами не може догодити...а буває що при посередній музиці гості бавляться хоть куди...

 

vovan7bud Та я нібе до "живої" музики теж відношення якесь маю ,бринькаєм як мієм))))  Але якщо чесно зарас в мене творча пауза ...часу нема, та й достав добряче той театр абсурду...якщо десь щось граю, то виключно ради власного задоволення... довольний як слонь )))       тай я так само  .....   дай бог здоров"я і творчої наснаги  тим хлопцям що ще хоч щось пробують зіграти 

vovan7bud: - молодець, 10 ++++. Гарна тема. Думаю багато буде коментарів.

Хочу звернутися до декілька тисяч користувачів, зареєстрованих на сайті, та спитати:

Про роботу музикантів можна і не говорити – все чути та видно.

Про себе можу сказати - 12-15 років тому було подібне весілля де молодята разом танцювали в якомусь танцювальному ансамблі. Їхні колеги протанцювали танго та довгі коломийки - ось і все, де можна було чудово попрацювати "Живою музикою" з гостями.

P\S: Моя сестра більше 20 років проживає в Чікаго розповідала: – “весілля в них такого ж плану або подібні”. Танцюють усі гості і не просто 7.40 чи самий сексуальний танець "хустинка поцілункова".

З повагою до Всіх.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти