Головна сторінка » Список форумів » Традиції музикантів України » Питання для всіх колег!!!
Питання для всіх колег!!!
Я нiчого тут вам вiдповiсти не можу. Тодi мабудь це все ,,совпаденiе,, Тому я й запитав, бо цiкаво знати чи справдi воно так е, чи це забабони. Але бачте як в життi трапляеться, i потiм думай що хочеш...

Ось ви створюєте тему що побачити наші думки.

Далі ви беретесь їх змінювати. Це як розуміти ? Навіщо самому собі перечити?

 

По темі тепер:

Коротко: це все маячня. Не страдайте єрундицями. Живіть на повну. Радійте кожному дню, усміхайтесь людям, у відповідь вони будуть усміхатися Вам (не перестарайтесь ))) а то заберуть куди треба ;))

Хочетясь співати - співайте. Танцювати - танцюйте ! Хочеться лірики - та будь ласка. АЛЕ - не слухайте нікого. Це Ваше життя. І всім навколо на нього начхати. Жити Вам.ж Так як захочете. І шліть всіх подалі з такими забобонами чи подібним.

Воодимир, читайте та вдумуйтеся в те, що я питав, та не пишіть всякі дурниці з початку свого посту!

Друзі Христом Богом молю скиньте стиль польки.Ато нігде нічого толкового знайти не можу.Щоб синкопа була і збивки гарні.Сам написати не можу а конче потрібно через неділю.Допоможіть колеги!Клавіша Ямаха.Мені без різниці від якої моделі я під свою зроблю.

 

 

Моя адреса - Alexandr.Kor@bk.ru

тримай

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти