Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Для GEM WK 8 SE. Прописка .Семпли .Користуйтесь
Для GEM WK 8 SE. Прописка .Семпли .Користуйтесь

Якщо щось не відкриється потім перезагрузю, як інет буде в нормі

Напишете потім, що не відкривається.

Якщо щось не відкриється потім перезагрузю, як інет буде в нормі

Напишете потім, що не відкривається.

Выдкривється вроді все , але прийдеться добре посидіти щоб файли стилів докупи зібрати попарно...)))

Попробуйте семпли в окремій папці SOUND ALL, там ел гитари krz .бас roland,ел піано ямаха DX 7 , барабани кетрон, standart 1, і т.д.

www. manualslib.com       GEM4

Петрович, був би дуже вдячний, як би свої власні стилі перезалили, так як вони розібрані  в збірці і зібрати файли попарно напевно нереально оскільки всі вони мають одинакову назву...)

Ви мали на увазі файли 001

Кожен файл стилю складається з двох частин-  HEADER і BANK.BNK. А у вас вони всі в одній папці розкидані...Не знаю, можливо файли HEADER універсальні для всіх стилів, але  вони відрізняються навіть розмірами- 1КВ або 2КВ...

Я подивився на на ті файли, то семпли я вам скидав ,але в тій  кучі є  помилки компютера це ці файли про які ви пишете ,решта мають працювати .попробуйте завантажувати як SOUND.Тільки треба створити папку SOUND.ALL і в неї заватажити семпли . Власні стилі я писав із семплів , я вам завтра скину попробуєте підставити тембра свого синтезатора на місця семплів може щось і получиться . В мене їх не багато але вони універсальні.

Дуже дякую, Петрович! Якраз ваші і хотів попробувати бо все інше в мене вже є....Пізніше своїм поділюсь...Пробував конвертувати з Ямах, Коргів- получається , але багато доробляти потрібно щоб звучали нормально...Інструмент в мене  рівно тиждень, ще багато чого незрозумілого...)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти