Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » А бо щось робіть, а бо у Відставку!!!
А бо щось робіть, а бо у Відставку!!!

Шановні модератори!!!  Звертаюсь до Вас, зтворюючи наступну  тему , яка буде знову по поводу КУПЛЮ\ПРОДАМ.   Ви, або щось вирішуйте з тими магазинами від яких вже тошнить, а бо найдіть таку людину яка би слідкувала за тим.  Ну не можна найти щось в колег цікаве, бо ці торгаші заполонили весь сайт своїм сміттєзвалищем!!! Повторюю!!!  Якщо Ви не хочете нічого робити для сайту, то надайте змогу робити це людині ,яка буде зацікавлена цим, а самі йдіть у відставку і не оглядайтеся.  Ну скільки вже можна  терпіти цю неповагу до нас ??????!!!!!!  Крім того як банити- Ви тут нічого не варті робити !!!

тулєйБИЧ, а не ХХХ було страти всіх і умнічать. наплодив сам собі клонів і засрав своїми тупими дописами всі теми - бери і жери....

Я прекрасно знаю хто ти такий, безвухий. І нема чого розказувати,що в тебе одна сторінка!    А взагалі тут тема про Куплю\продам, а не про Саксофон

KORG-I30 . 
Це все марно друже. Цей великий бардак не закінчиться ніколи тому, що нема тут господаря. З модераторів може і є 1-2 що хто щось робить або хоче робити, та вони самі раду не дадуть. Я вже боровся - та все марно. Свої обов'язки модери не знають і не виконують, культури поведінки немає, положили великий та товстий не тільки на роботу сайту а й на людей. Багато тем просто загнивають і висновків ніяких не робиться. Говориш, пишеш і доказуєш що "Вам плюють в очі коли ви забиваєте на все, не робіть так" а у відповідь чуєш: - не говоріть нам дурниці, це дощ падає....Так що не потрібно собі нерви портити.
P\S: я не здивуюсь якщо одного дня сайт переіменують на якийсь "zaycev.net-2" чи щось наподобі цього.

Може Ви, Василю, й праві. Не буду я нічого доказувати, най роблять що хочуть !!! 

З розмов з знайомими музиками, в розділ КУПЛЮ-ПРОДАМ вже ніхто і не заходить.А жаль його.Я там зробив море незапланованих покупок,про які ні разу не пожалів.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти