Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » динаміки
динаміки
Шановне панство! Підскажіть будь-ласка де якісно перемотують динаміки. Дякую.

Но для початку треба було хотяби написати свою область і модель динаміка. 

Для динаміків потрібно купувати вже готовий ремкомплект а так як в нас мотають  ремонтують то потім хіба віддати їх до сільського клюбу. Колись мені мотали Корему то вони після того пограли ще пів години.

Не факт.В Тернополі класно мотає Степан Ружицький,у Львові- Мирон Кішак.За решту міст не знаю.

Степан Ружицький

Ага той може - з двохдюймових драйверів зробити  пищалки або з войсовських динаміків кінапи.

Дякую за відгуки. Маю луганці 18 чув що є мастри що з ними щось творять. Шкода викинути. Трохи підтирають.

Ага той може - з двохдюймових драйверів зробити  пищалки або з войсовських динаміків кінапи.

 

 

Дуже сподобалось порівняння

Перезвоніть на завод магнет в білу церкву,колись вони ремонтували не тільки свої динаміки,недорого і якісно

Я знаю що в Житомирі роблять-точніше ставлять нові рем комплекти.Рем комплект десь напевно на 400 ват буде 1000 гр один.А нащод майстрів вони є і толкові що перемонати но вони нехочуть їх мотани.Якщо вас зацікавлять рем комплекти я знайду номер тел.

Дякую. Шановний Jd буду вдячний якщо знайдете номер. Ще раз дякую. Всім гарних свят.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти