Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » співпраця з тамадою , або ( казка про Марусю )
співпраця з тамадою , або ( казка про Марусю )

oleg332    Точнісінько в 10-ку.  В селі всі один одного знають і в них є про що поговорити, і те що мандата там не потрібна це 100проц.    В місті там взагалі один одного вперше бачать ,тому й замовляють  мандану, щоб хоть вона про щось посвистіла. А те,що люди голодні залишаються то це факт.  Знаю багато таких які запитують чи тамада буде, якщо так то на весілля нейдуть або кажуть що як нагодують так і подарую.  А що до апарату то я коли їду на халтуру то маю все своє.  І в томади не прошу щоб підлючила мене до себе.  Хочеш заробляти -  купуй власний апарат!

Я уважно прочитав ВСЕ, і зрозумів що " ... Маруся..." не влаштовує ту "...більшість музикантів...", які " здебільшого беруть на себе хід ведення весілля.." і обслуговують  своє село та ще два, три навколо нього,  де ..." всі  один одного знають."

Я не відношусь, до більшості, то писати не буду НІЦ..

опишіть детальніше про співпрацю з тамадою на сільському, простому весіллі в шалаші.

Так співпраця нічим і не відрізняється від міського весілля. Приїхали на замовлення, познайомились з ведучим і вперед разом працювати. 

Також, розкажіть про ВАЖКУ працю без тамади.'

Та нічого тут нема надзвичайного. Трохи більший об'єм роботи і тільки. Хлопаки, будь-яка робота повинна оплачуватися.  Якщо нема ведучого на весіллі то крім кількох конкурсів ми нічого й не проводимо. Це ніби й не важко.

Тільки понти не гоніть а розкажіть усе як є

Які там понти... Хто мене знає, то після кожних вихідних бачить в соцмережах наш PR по пророблених замовленнях. oleg33, я людина публічна і щось приховувати по роботі нема сенсу, бо практично весь портфель замовлень формується через нет. І де ми працюємо і за який гонорар все відомо.

 тамада дійсно забагато говорить що в автора теми викликало обурення

Ну це проблема замовників, як на мою думку. Мені теж не завжди подобається стиль роботи і кваліфікація ведучих, ну і що? З тим самим успіхом можна обоворювати професійні навички кухарок. Панове, слідкуйте за собою, як за фахівцями,  а те що там "хтось, щось..."  

А для чого великій кількості людей на сільському весіллі потрібен (на) тамада?

Ну це справа замовників як вони уявляють собі таку важливу подію в їхньому житті.  Чи то ще в музикантів мають питати?

що тамада потрібен для полегшення праці музиканті

Ну по-перше подивіться в Вікіпедії що означає слово "тамада", бо тепер загальнопоширений термін це "ведучий на весілля, корпоративи, свята"  і я вважаю що це вірно. В його функції і входить зробити атмосферу незабутньої забави. А ці всі штампи про "звичайне весілля в шалаші" мені давно відомі. Просто все "ведення" це як фіговий листочок щоб прикрити своє непрофесійність як музикантів. Бо все "шоу" полягає в співі під заїзджені фонограми, які давно набили оскому всім. От тільки в селах замовники давно вже надають перевагу весіллю в банкетному залі, де і опалення, і кондиціонери, і побудовані вони практично в кожному селі. 

тому й замовляють  мандану, щоб хоть вона про щось посвистіла.

KORG-I3, Ваша зверхність і хамуватість в подібній оцінці ведучих на весіллі якось не дуже вписується в обговорення на форумі, засновником і власником якого є ... ведучий Роман Метельський. А те що музикантів не повідомляють про умови та деталі весілля, так це тільки їхня вина і проблема. Причина проста - взяти будь-якою ціною замовлення, а "там якось буде". Домовлятися потрібно по всіх пунктах співпраці і все обговорювати. А коли працювати по принципу - "ви нам дайте лише завдаток, а ми всьо зробим супер-гут", то й вилазять потім різні непорозуміння та проблеми.

 

 

У нашій місцевості я вже не памятаю коли було весілля без ведучої,хоча граю і по селах забитих і в містах,і так само можуть говорити за музикантів що грають херню,а працювати треба з гарною коректною ведучою а не марусею яка вивчила всі вірші з букваря і хоче їх розказати за вечір але не вспіває бо ще і музики грають,і те що писали попередні співрозмовники за село що хочуть поговорити ,то треба і програму ведучій і музикантам так вистроїти що б гостям хотілось відпочивати весело на то воно і весілля,а не забитись в куток в жовтих хустках і тириндіти чого бараболя не вродила і свині не ведуться

0215

На рахунок дати/не дати апарат, то послухайте мою думку. Коли вже є "попадос" з "нічогонемаючим" ведучим, то краще вже дайте йому можливість попрацювати на своєму обладнанні. Бо повірте, це категорія людей які знають на що йдуть і всі ваші "вставання в позу" і проявлення "справедливого гніву" нічого доброго крім мінінгіту з розбірками з замовниками не принесуть. Бо аргументи тут в приймаючої сторини прості "як двері": "хлопці вам що жиль мікрофона і апаратури?" І нічого крім ескалації напруженості і поганого ставлення замовників воно не принесе. Звісно хочете бути принциповими і насправді хочете відстояти свої принципи, то при домовлянні про роботу з замовником відразу попереджайте: "апаратура тільки для нас! Крапка!". 

Я щиро дякую п Yulianovich  за вичерпні відповіді і пояснення. Звісно, мені і так зрозуміло багато чого.Але я просив пояснення не тільки для себе а для інших форумчан, особливо для починаючих лабухів. Також, зрозумів, що краще вже дати той мікрофон, витерпіти і через кілька днів забути про співпрацю. А на рахунок "Дайте нам завдаток а там воно якось буде" ніяк не розумію. Я наприклад перед тим як замовляють розпитаю про все, що стосується весілля (місце проведення, тамада, відеооператор, фотограф, кількість гостей).Про кухню не запитую, бо це вже занадто.І лише тоді пояснюю замовникам чи розказую про приблизний хід весілля щоб бути готовим до проведення свята.Деякі замовники роблять весілля вперше або не знають традицій, звичаїв. Тоді пояснюємо вже в процесі весілля що і як робити. Але буває і таке, що оператор керує цілим весіллям но це вже не стосується даної теми.

Хто працює на прокатнім апараті- не дасть нічого. Є колективи які вміють провести конкурси і вітання навідь краще як " таманда Маруська", бо не використовують сценарій скачений з інтернету, а створюють свій з приспівками, віршованими текстами. А втім, все треба вирішувати по ситуації.

то при домовлянні про роботу з замовником відразу попереджайте: "апаратура тільки для нас! Крапка!".   Завжди так домовляюся і тому й недаю,  най там працює  навіть сам пан Метельський без апарата!!! Мені до апарата ніхто й копійчини не додав і їздити мені по вухах не буде ніякий замовник.  Мені не подобаються не самі ведучі а те,що я вже ту програму через пару халтур напам*ять буду знати, а Ви тут про заїзжені фанери розповідаєте.  Фанери може й схожі але подати не кожен подає однаково!

Кожен повинен займатись своїм ділом,і вести весілля повинна ведуча,а не музиканти,чи фотограф( зовсім з фантастики),або не дай Бог бабки які віддавалися 56 років назад і починают пхати свій пістон і розказувати що,кому і коли робити,або ще в селах дуже модно щоб кухарки розказували коли покривати молоду,я за 25 років надивився таких керівників можна мемуари писати,зараз є людина яка все це регулює і за це її платять гроші,а нам потрібно вміти організувати співпрацю і будемо мати лиш подяку від замовників,звісно я маю на увазі співпрацю з професіоналами свого діла,а марусі хай дивляться і пробують вчитися.

Хлопаки,а давайте краще замість своїх ніків поставим свої справжні прізвища і імя,а то  крім Бедзю Іванишина і Назара Рибака незрозумієш хто є хто.Відкриєм карти,і тоді показуєм хто є хто!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти