Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG PA4X перший в Україні вже у магазині "Віво" !
KORG PA4X перший в Україні вже у магазині "Віво" !
Японська компанія Korg представила флагманську серію аранжувальних робочих станцій Pa4X.     Ця лінійка складається з двох моделей, що відрізняються кількістю клавіш: Pa4X 61 і Pa4X 76.     Обидва інструменти отримали вдосконалений тон-генератор EDS-X, що забезпечує "безпрецедентний реалізм і високодеталізовані тембри".     Також розробник обіцяє неперевершену якість звуку, інтуїтивне управління та інноваційні функції.     Послухати цей інструмент ви можете завітавши  у магазин "Віво"  !       www.vivo.lviv.ua                      

Ми вже були налаштовані брати 3 - ю модель. Хто знає наскільки його ціна оправдує різницю між 3 і 4 поколінням??   І яка ціна ?

Бедзю, читайте вище... магазин ВіВо, але це під заказ... можу дати телефон в Тячеві, привозять теж під замовлення...

Хто знає наскільки його ціна оправдує різницю між 3 і 4 поколінням??

Вважаю, що не виправдовує. Різниця в тому, що всього трохи більше, а що то міняє? а нічого. Стилі і звуки все одно треба редагувати/ писати/ завантажувати Нічого революційного ні в звучанні, ні в можливостях.

Думаю, що Pete має рацію...

Та і я так думаю, у "фірмовоій"  відео-промоції все те саме описано що має Х3.  Думаю спитаю, може хто його пробував порівнював...

Ого! Між кнопками такі дзюри, що аж плату видно! То так має бути? Порох не буде залітати?

P. S.  А звучить бомбезно!

Surma, до цього Корга в комплекті йде пилосос, так,що проблем з порохом не повинно бути...

А, ну тепер зрозуміло. Чого тільки не попридумують, щоб споживачу догодити

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти