Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » yamaha yas 23
yamaha yas 23

Доброго дня) Я не професіонал, проте скажу Вам свою думку, що не вся справа в саксофоні. Подарували нещодавно Yamaha yas-275 -  "молодший брат" 25-ої))) Стан майже нового (якась дитина в Німеччині грала і закинула гру), -  криє і строїть відмінно.  Мундштук там Yamaha 4С.  А свій старенький добрий Conn 21m, на якому я відфігачив майже 8 років в оркестрі і на забавах, я вирішив перекрити і трохи відреставрував. Недолік - трохи обліз лак, але видно лише, якщо взяти в руки. Тепер більше суті: Пріоритет надаю "американцю", тим більше поставив собі на нього мундшт. Vandoren A 27 і трость Rico plasticover 2. За 15 років гри на саксі я дійсно знайшов свій звук) Ну, а якщо Вам треба красивий і вишуканий інстумент на весілля, купляйте Yas 23, 25, 275, якщо фінансово забезпечені -  480 чи 62. Бюджетний варіант Yamaha yas 23 - саксофон альт Vito, який є експортним аналогом Yas 23, правда мало сумнівів, що він дійсно виготовлений в Японії. Дякую за увагу)

цей саксофон мені подарували, правда не новий а бу... потрібно перекрити,(але ще можна вчитися) бо лежав довго. Возив до майстра, казав все ок ! грає файно. Може хто грав на такому? Підскажите якої фірми мунштук брати?! В мене звичайний мундштук- навчальний...)))

ну вже як так пішло,то вставлю своїх пару слів.Я б не став порівнювати Con 21m з Yamaha 23,хоч інструменти близькі в ціновій категорії та класі.Це діло кожного особисто,кому що більше до душі(який тембр,механіка).Колись у мене була старенька 21 ямаха,лак трохи обліз,механіка добра,крив ідеально.Продавати його і не думав поки брат не дав пограти на свому американцю Prestini (USA) враження він на мене справив.Продав я 21,але знайти щось добре не міг,бо то машинка погана,то тембр ,не продувається,не стройний,або вбитий.Вирішив не економити -придбав YAs 62ще ту стареньку в доброму стані,доречі 62-ПРОФМОДЕЛЬ,а не напівпроф.І тут я зупинився,тому що -стройна,тембрить кльово,механіка хороша(не сельмеровських клонів),ну і ціна незахмарна як на Марки чи Суперекшени.

Повернусь до теми.Якщо хороший стан і ціна адекватна -23 я би радив для початківців.Але якщо хочете з економити бюджет(що би я також зробив) то пошукайте VITO japan- це той самий інструмент, можливо і кращий,але дешевший(в районі 350-450$) а на різницю-хороший мундштук (100-150$)можна щось знайти.

А вся справа справді не в саксофоні!! Як каже мій Кум: -Дорогий інструмент?А що флешка туди вставляється,сам грає?

Гурт " Сувенір". Якщо Ви не потратились на сам інструмент, то зробіть ЙОМУ толкову профілактику,а не шукайте де потратити гроші. На не "криючому" саксі Вам і сельмер джаз метал не допоможе... Як вже писав Віталік :-" Там флешку не всуниш" P.s.Невже Ваш "майстер" не радив спочатку перекрити,відрегулювати, а потім думати про мунд? Мда.. фаховці..

я зрозумів

Продаю саксофон YAS23 за 600$ (присутній торг). В комплекті два кофери.  Стан хороший. Інструмент ідеальний для роботи на весіллях та різних "халтурах". Зібраний в Японії, оскільки є старішою моделлю. Саксофон роздутий, продувається ідеально.

0938786260

0666013126

Денис

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти