Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » yamaha yas 23
yamaha yas 23

 

Ваші враження!!!

Учнівська модель, стройні, комфортна механіка. Ціна на б/в 500-600 у.о. (вартують цих грошей). 

Якщо 600$, то вже краще Yamaha 25

Різниця між YAS-23 і  YAS-25 тільки у додатковому клапані F#, а по  звуку вони практично однакові.

Ціна на YAS-25 приблизно 650-750$.

Якщо чесно то я не розумію чому такі ціни на ті інструменти.Нічого там надзвичайного немає,тай знайти в хорошому стані надзвичайно складно.Минулого року купував купував 23 за 350 $ цього року дешевше ніж 450 вже немає,і то в такому стані,що потрібно зробити капітальний ремонт.Одним словом,на мою думку,ціна занадто завищена.

Перше. Ціни високі на іструменти в Україні тому, що вони піднялись  в закупівельній ціні в світі, особливо в Європі. Друге. На закордонних закупівельних ринках повно наших перекупщиків тих що сала не їдять... ( ebay не є винятком),  що скуповують і перепродують.Третє. Китайськи ринок здорожчав теж - вся дріботня ( лігатури, гайтани, всякі тримачі, кейси для тростів, вітровички до міків іт.д) що коштувало від 0, оо25 бакса/на кг  піднялось в рази + доставка ще подорожала. Та й валютним курсом в нас..... Так що ціна менш, більш годящогося  до роботи сакса починається від 10.000 гр... 

P.S. Треба чекати "премєрського економічного чуда" - Ми прорахували базовий розрахунок з нашими іноземними партнерами. Уявіть собі, сталося чудо, на яке я дійсно сподіваюся, і українська економіка протягом 25 наступних років буде зростати на рівні 4%. Це означає, що валовий внутрішній продукт України буде рівний Швейцарії і трошечки менший ніж Саудівської Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратів. Це означає те, що середня заробітна платня в Україні становитиме 1960 доларів на одного громадянина країни. Я хочу заплатити кредиторам частину прибутку країни, якщо наша Україна буде найбільш успішною економікою в світі",  сказав Арсеній Яценюк.

  Але 25 РОКІВ..... За що????? 

Цілком адекватні ціни на 23-25 моделі.

Дешевший аналог (YAS-23, 21) - це Vito (Japan). Економите приблизно 100$. 

Інструменти на саксофони проф. рівня можна купити в Україні за анологічну ціну, як в Америці (на ebay), а то й дешевше.

23 тю я би радив для дітей,учнів музшкіл.Тому,що легка,зручна механіка,стройна,легко грати.Але звук у неї  специфічний,нудний як на мене.

Доброго дня , придбав KING empire 665

Вітаю, ціна питання і як враження,звук, звуковидобування і механіка?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти